Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BU YÖNTEM İLE EN AZ BİR BEDEN İNCELEBİLİRSİNİZ!

Bu yöntem ile en az bir beden incelebilirsiniz!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
16.05.2016 - 10:56 | Son Güncelleme:

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah Op. Dr. Bülent Cihantimur, bölgesel yağlanmalarda son derece etkili olan karboksi terapi hakkında bilgi verdi.

Diyetsiz, sporsuz kilo vermek ya da kilo kontrolü yapmak mümkün değil. Son derece basit bir mantıkla, aldığınız kalori, harcadığınız kaloriden fazlaysa, kilo alıyorsunuz. Yazarken ya da anlatırken o kadar basit ifade edilmesine karşın, uygulaması bir o kadar da zor bir süreç. Fakat teknolojinin gelişmesiyle birlikte yapacağınız diyet ve spora son derece etkili katkı sağlayacak bazı estetik medikal uygulamalar bulunuyor. Bunlardan birisi de karboksi terapi!

Karboksi terapi

Karboksi terapi, bölgesel yağlanma sorununa da son derece etkili uygulamalar olarak karşımıza çıkıyor. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah Op. Dr. Bülent Cihantimur yaza girerken incelmek ve form kazanmak isteyenlere karboksi terapiden ve uygulama şeklinden bahsetti:

Zayıflama ve bölgesel yağlardan kurtulma tedavileri, kliniklerimizde diyetisyen kontrolünde yapılır. Kişiye özel, sorun ne ise temeline odaklanarak planlanır. Genellikle kliniklerimizde karboksiterapiyi tek başına uyguluyoruz. Ayrıca bölgesel incelme terapilerimiz, nemesis+prix,radyofrekans, Lpg, Geminis, Awt gibi bölgesel incelme cihazlarıyla programlama yapılır. Haftada 1 ve ya 2 seans şeklinde düzenleme yapılır. Ne kadar seans gelmeniz gerektiği muayene sonrası belirlenir, çoğunlukla ortalama 8 ile 12 seans öneriyoruz. Seanslarınız 20 dk. ile 30 dk. arasında değişiyor.1 ve ya 3 bedene kadar zayıflama garantisi veriyoruz.

Yayın tarihi: 16.05.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.