Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BAKIMLI ERKEKLERİN MUHTEŞEM YÜZYILI

Bakımlı erkeklerin muhteşem yüzyılı
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
11.03.2011 - 11:30 | Son Güncelleme:

Artık erkeklerin güzellik trendleri var.

Kıyafet, saç modeli, traş stili gibi seçimlerinde güzelliğin peşine düşen erkeklerin de estetik trendleri var artık. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Eser Aydoğdu, 2011’deki estetik trendleri hakkında bilgiler veriyor.

Hijyenik görünüm revaçta

Günümüz erkeğinin diyet, fiziki aktiviteler ve ruh halini en elverişli şekilde tutma çabasında olduğunu vurgulayan Aydoğdu, şunları kaydediyor:

“Yaşam tarzını belirleyen erkekler daha sağlıklı ve hijyenik görünümü hedefliyor. Bu nedenle erkekler de 21.yüzyılda estetik cerrahide gelişen teknolojilerden faydalanıyorlar. Lazer epilasyon fazla olan tüylerden erkekleri kesin olarak kurtarabiliyor. Saç ekiminde mikro motor fue aleti harikalar yaratıyor. Erkekler sıkıntılarını çektikleri fazla yağlarından kurtulmak için de liposuction uygulamasına başvuruyorlar.”

Koltukaltı botoksu terlemeyi önlüyor

Aydoğdu, görüntüsü ideal düzeye getirmeye çalışan erkeklerin en çok tercih ettiği yöntemleri ise şöyle anlatıyor:

“Bahar aylarının yaklaşması nedeniyle koltukaltı botox uygulaması, terlemeyi önlemek için uygulanacak işlemlerin başında yer alıyor. Erkek memesinde jinekomasti dediğimiz büyümeye bağlı yapılan operasyonlar da 2011’ in en fazla talep gören operasyonlarından olacaktır. Erkek için ciddi psikolojik problem olabilen jinekomasti operasyonu sonrası hızla öz güvenin kazanılabildiğini görebiliyoruz.

Erkeklerin liposuctionla göbek bölgesinden alınan fazla yağlardan kurtulmuş olması sportmen vücut hatlarını tekrar geri kazanmasını sağlayacaktır. Saç problemi yaşayanlar da saç ekimi ile görünümlerine farklılık katacaklardır. Fakat ameliyatlar için en önemli detay zamanlamadır. Doğru zamanlama ile işin uzmanına başvurmanız gerekiyor. Görüntüsünden memnun olan erkeğin, kendisine olan öz güveni de tam olacağı için; 2011 yılı mutlu, sağlıklı ve yakışıklı erkeklerin yılı olacaktır diyebiliriz.”

Yayın tarihi: 11.03.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (6)

ter kokusu gerçekten...tiksindirici bir durum..erkekler bu konuda çok titiz olmalı..özellikle yaz aylarında....hiç hoş bir durum olmuyor...kalabalık ortamlarda insanı gerçekten rahatsız ediyor...

30.03.2011 13:38:35 sevgi şeker

erkeklerin leş kokusundan nefret ederim heleki otobüslerdee o iğrenç rool on suz dolasanlar nasıl kızarım herşeye para verirler ama bir koltuk altını temizlemezler bilgisizlikten cahillikten umursamazlıktan geliyor bunlar

22.03.2011 17:02:52 leyla altun

dimi yazın en nefret ettiğim şeydir yazın otobüslere binmek istemem. çok şükür eşim o konuda çok hassas benim gibi

23.03.2011 16:22:15 gülşah kaplan

dikkat etmeyen çok erkek vaR GERÇEKTEN....

30.03.2011 13:40:01 sevgi şeker
6 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER