Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

YAZ GELDİ, TERAS ZAMANI!

Yaz geldi, teras zamanı!
 • PAYLAŞ
 • PAYLAŞ
  Adınız *
  Alıcı E-Posta Adresi *
  Mesajınız
24.05.2016 - 11:02 | Son Güncelleme:

Herkesin gıpta ile bakacağı rengarenk teraslar için yaratıcı anne Elçin Onat'tan tavsiyeler...

Yaz gelince aklımıza balkon, teraslar ve lavantalar gelir. Terasınıza renk katmak için “Anı yaşamak” adlı bir konsept oluşturabilirsiniz. 

MALZEMELER:

 • Carpe Diem neon ışık
 • Carpe Diem konsept duvar panosu pdf
 • Carpe Diem konsept amerikan servisleri pdf
 • Lavanta çiçeklik ve lavantalar

balkon

Modern hayatın getirdiği yorgunluğu geride bırakıp, kendi terasınızda huzur bulmak için bir tasarım yapabilirsiniz. Konseptinizi mor, lila tonları üzerinde lavantalar ve anı yaşamak üzerinden konumlandırın. 

balkon

Neon ışıkları bu konsept için çok şık olabilir. Biraz farklılaşıp sıradan lambalar yerine, neon ışıkla fark yaratabilirsiniz. Bu konsepte özel “Carpe Diem” mor renginde ışık çok şık olabilir.

balkon
 

Aynı çizgileri taşıyan bir duvar panosu ile duvarınıza ve balkonunuza renk katın, konsepti tamamlayın. 

balkon

Lavanta tarlaları bu konsepti tamamlayabilir, duvara çiçeklik içinde lavantalar koyabilirsiniz. Lavantaların huzur verici etkisinden faydalanabilirsiniz. Çiçeklerin illa ki canlı olması gerekmiyor. Yapay çiçeklerde çok keyifli bir atmosfer yaratabilir. 

balkon

Tüm bu tasarıma uygun, terasınızda yemeklerinizi daha keyifli bir atmosferde yemek için“Carpe Diem” konseptinde amerikan servislerini hazırlayabilirsiniz Amerikan servisleri bir sofraya renk katan en önemli detaylardan biridir. Ayrıca mum gibi aksesuarlarla sofranızı renklendirip romantik bir hava katabilirsiniz.

balkon

Bu tasarımları evinizde kolaylıkla oluşturup, uygulayabilirsiniz. Duvar panosu ve Amerikan servisinin tasarımını pdf olarak indirin. Bastırıp kendi dokunuş ve yaratıcılığınızla kendi terasınızı düzenleyebilirsiniz.

Duvar panosu PDF'i

  

 

Amerikan servis PDF'i

Yayın tarihi: 24.05.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.