Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ANNE ADAYLARINA DEKORASYON ÖNERİLERİ

Anne Adaylarına Dekorasyon Önerileri
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
 YAZARI TAKİP ET X
Sabri Yurdakul’un YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

UZMANA SOR
 
 

03.03.2011 - 12:40 | Son Güncelleme:

Anne adaylarına uzun süre yatarak geçirecekleri odaları için öneriler...

Anne adaylarının sabırlı bir şekilde uzun bir zaman boyunca yatmaları gerekiyor. Bu durumda yatak odaları insanın ruhunu açacak ve hayatını kolaylaştıracak geçici çözümlerle donatılmış olmalı, öyle değil mi? İşte anne adaylarını rahatlatacak bazı öneriler…

- Başucunuzdaki sehpanın üstüne koyacağınız bir bardak su veya benzeri rahatlatıcı sıvı, gece susuzluğundan dolayı ayağa kalkmanızı önlemenize yardımcı olacaktır.

- Uykunuz kaçtığı zaman okumak için kitaplarınızı koyabileceğiniz portatif ve hareketli bir yatak rafı veya yatağın içinde çıkabilen, hareketli, demonte raf sistemi, uykuya dalmanızı kolaylaştıracaktır.

- Mide şikayetleri için yatağın arkasını yükseltebilir veya bunun için özel tasarlanmış yastıklardan yararlanabilirsiniz.

- Yatağınıza yapacağınız birkaç eklemeyle, bir çalışma sehpasına, telefon ve bilgisayar düzeneğine sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda televizyonu da göz hizasına konumlandırarak, hayatı biraz daha kolay bir hale getirmeniz mümkün olabilir.

- Duvara yaptırabileceğiniz bir rafı, kitaplık olarak kullanılabileceğiniz gibi yemek zamanlarını da keyifli bir hale getirmek için portatif bir mutfak da ayarlamanız mümkün olabilir.

Mimar Selim Yuhay 

Yayın tarihi: 03.03.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (2)

bilgisayarı yanımdan ayıramam yoksa hürriyet aile ve hepimizdeki güzel haberleri kaçırırım sizler benim en yakın dostumsunuz

20.03.2011 12:08:22 leyla altun

bilgisayar ve su iyi fikirmişş

18.03.2011 12:09:14 hanife şahin