Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÜNLÜ ANNELER VE ÇOCUKLARI SANATLA BULUŞTU

Ünlü anneler ve çocukları sanatla buluştu
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Ülker Çocuk Sanat Atölyesi, 3-6 Kasım tarihleri arasında uluslararası çağdaş sanat fuarı Contemporary İstanbul’da ünlü anne ve çocuklarını sanatla buluşturdu.

Mutluluğun bir yolunun da sanattan geçtiğine inanan Yıldız Holding, Ülker Çocuk Sanat Atölyesi’ni bu yıl Contemporary İstanbul’da gerçekleştiriyor. Bu etkinlik kapsamında 5 Kasım Cumartesi günü iş ve sanat dünyasının tanınmış anne ve çocukları Ülker Çocuk Sanat Atölyesi’ne katıldı. pladis Türkiye MENA& CA Kurumsal İletişim Genel Müdürü Hande Ertan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe, Sibel Arna, Ebru Akel, Tuğba-Şeyda Coşkun, Ayşe Ferhangil, Ayşe Kucuroğlu, Elif Cığızoğlu gibi ünlü isimler çocuklarıyla beraber katıldı. Ünlü annelerin çocukları kendileri için düzenlenen atölyelerde keyifli vakit geçirdiler. Atölyeye katılan çocuklar bu yıl birden fazla genç sanatçıyla çalışma fırsatı buldu.

Sanatçılarla “Bi Dünya Atölye” başlığı altında gerçekleşen atölyeler kapsamında Ressam Enis Malik Duran, Heykeltıraş Gülen Eren Duran, Ressam Mevce Dilara Toprak, İllüstratör Erhan Cihangiroğlu, Baskı sanatçısı Merve Turan, Ressam Melisa King, Ressam ve Enstelasyon Sanatçısı Didem Erbaş, Ressam Elvan Ekren Kızıltunç, Performans sanatçısı Dila Yumurtacı, çocuklarla beraber onların yaratıcılıklarını tetikleyen ve hayal güçlerini özgür kılan atölye çalışmalarını hayata geçirdi.

Sanatçı atölyelerinin yanı sıra, atölye alanında çocuklar kukla tasarımı ve serbest boyama duvarı gibi sanat çalışmaları da gerçekleştirdi.

Bu atölye çalışmaları kapsamında sanal gerçeklik düzleminde üç boyutlu çizimler yapmayı mümkün kılan yeni nesil bir fırça olarak da bilinen Tilt Brush’ı da atölyeyi ziyaret eden çocuklar aynı zamanda
gözlemleme fırsatını yakaladı.

Kurulduğu günden bu yana yaklaşık 14.000 çocuğu sanatla buluşturan Ülker Çocuk Sanat Atölyesi, her geçen yıl daha zengin içeriklerle daha fazla çocuğa ulaşmayı hedefliyor. Uluslararası sanat fuarlarında, Yıldız Holding’in desteklediği sergilerde, Ülker Futbol Köyleri’nde ve Ülker Çocuk Sinema Şenliği gibi çeşili etkinliklerde gerçekleştirilen atölye, çocukları geçmişte Burhan Doğançay, Hüsamettin Koçan gibi tanınmış sanatçılarla da buluşturmuştu.

Yayın tarihi: 16.11.2016
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.
  
Cinsel problemlerinden utanıyorlarMutlu Aile Mutlu ÇocuklarObengül Ejder

Cinsel problemlerinden utanıyorlar

Cinsel işlev bozuklukları çiftlerin çözmekte zorlandığı en önemli sorunların başında geliyor.Devamı >
Göbekleri nasıl eriteceğiz?Doğanın Şifalı EliEnder Saraç

Göbekleri nasıl eriteceğiz?

Karın bölgesindeki yağlar eritilmesi en zor yağlardır ve bu yüzden düzenli spor yapılması gerekmektedir. Spor salonlarına giderek bu konuda yardım alabilirsiz. Böyle bir imkanınız soz konusu değilse eğer, doğru egzersiz hareketleri öğrenerek belirli aralıDevamı >
Gerçek mutluluk sizin içinizde saklıYeni Bir YaşamBanu Çeçen

Gerçek mutluluk sizin içinizde saklı

Hiç düşündünüz mü neden maddi manevi tüm isteklerine sahip olduğu halde mutsuz olan bir sürü insan var. Devamı >
Ailelere ve sınava girecek gençlere TEOG öncesi önerilerCarpe DiemDolunay Kadıoğlu

Ailelere ve sınava girecek gençlere TEOG öncesi öneriler

Her fırsatta bu sınavda ne olursa olsun onu sevdiğinizi söyleyin.Devamı >