Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÜÇ KARDEŞ VE MUHTEŞEM KURT

Üç Kardeş ve Muhteşem Kurt
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
30.10.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

Müzikli Kukla Çocuk Oyunu Üç Kardeş ve Muhteşem Kurt, eğlence vadediyor.

Hayalbaz Kukla Tiyatrosu (Beylikdüzü), çocuklar için muhteşem bir müzikli kukla oyunu ile her hafta sonu perdelerini açıyor.

'Üç Kardeş ve Muhteşem Kurt ' adlı oyun, kardeşler arasındaki işbirliğinin, verilen sözün tutulmasının, yapılan işlerin sağlam olmasının, hoşgörü ve bağışlamanın önemini vurguluyor.

Oyunun Konusu

Orman kenarında, bahçeli bir evde yaşayan, Miçi, Çiçi, Kiçi adında üç küçük kardeş vardır. Anneleri ormana gitmeyeceklerine dair söz vermelerini ister. Çünkü dağlarda yiyecek bulamayan Muhteşem Kurt inmiştir. Üç kardeş bahçede oynarlarken kurbağa gelir ve onları kandırarak ormana götürür.

Ormanda yollarını kaybederler. Geri dönmek isterler fakat yolu bulamazlar. Yolda sümüklüböceğe rastlarlar, yardım isterler. Sümüklüböceğin tavsiyesi üzerine kendilerine Muhteşem Kurt' tan korunmak için Kiçi samandan, Miçi ağaçtan, Çiçi taştan ev yaparlar veeeeeeeeeeeeeeee Muhteşem Kurt gelir…

Her Cumartesi 13:30 ile 15:00
Her Pazar 13:30 ile 15:00

Rezervasyon için
0 536 272 37 36

Yayın tarihi: 30.10.2010
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.