Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

TOTO’NUN SINIFI

Toto’nun Sınıfı
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
24.03.2011 - 12:34 | Son Güncelleme:

Her sınıfa bir Toto düşse canı sıkılan kalır mı?

Sevim Ak’ın yine çocuklar için yazdığı kitap Toto’nun Sınıfı çocukların büyük keyifle okuyacağı bir sınıf macerası Can çocuk raflarında yerini alıyor.

Kahramanımız Toto’yu vazgeçemediği şemsiyesiyle her an her yerde karşımıza çıkaran Toto ve Şemsiyesi’nde tanımıştık. Toto’nun maceraları Toto’nun Sınıfı’nda devam ediyor. Behiç Ak’ın resimleriyle süslenen Toto’nun Sınıfı’nda, Toto sizleri kendi sınıfına davet ediyor ve sınıf arkadaşlarının renkli dünyası ile buluşturuyor.

Sevim Ak'ın çocuklar için kaleme aldığı aralarında Babamın Gözleri Kedi Gözleri, Vanilya Kokulu Mektuplar'ın da bulunduğu 25 kitabı var. Çocuk edebiyatı alanının önemli ödüllerinden olan Hans Christian Andersen 2012 Ödülü için aday gösterilen Sevim Ak'ın bazı eserleri Almanca, Korece ve Arapça'ya çevrildi. Kitaplarındaki öyküler, birçok çocuk dergisinde yayımlandı ve tiyatroya uyarlandı.

Yayın tarihi: 24.03.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (2)

kapaktaki çizimler kızımın çizimlerine ne kadar benziyor :))

25.03.2011 11:55:40 Semra Yağmur

güzel bir eser çocukların seveceği tarzda

24.03.2011 16:18:10 leyla altun