Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KİDZANİA İLE UNUTULMAZ BİR SÖMESTİR YAŞAYIN

KidZania ile unutulmaz bir sömestir yaşayın
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
21.01.2015 - 11:40 | Son Güncelleme:

KidZania Çocuk Cumhuriyeti, 23 Ocak’ta başlayacak sömestr tatili boyunca haftanın 7 günü açık olacak.

KidZania, uzun bir okul döneminin ardından iki hafta sürecek sömestr tatilinde çocuklara çeşitli sürprizler ve unutulmaz bir tatil sunuyor. Sömestr tatili boyunca haftanın 7 günü hizmet verecek KidZania’da çocuklar, eğlenceli olduğu kadar eğitici birçok aktiviteyle hayallerindeki meslekleri deneyimlemenin yanı sıra; temel toplum kuralları ve para kazanmak gibi kavramlarla da tanışıyor.

4-14 yaş arasındaki çocukların hayallerindeki meslekleri deneyimlediği KidZania’da, gizli ajanlıktan itfaiyeciliğe, doktorluktan pilotluğa uzanan yaklaşık 90 farklı meslek birimi yer alıyor. Yaptıkları meslekler karşılığında kazandıkları ve yalnızca KidZania’larda geçerli KidZos para birimini yine park içerisindeki bankaya yatırıp bir sonraki gelişlerinde de kullanabilen ziyaretçiler böylelikle para biriktirme bilincini de öğreniyor.

Gerçek bir uçak gövdesinin yer aldığı havaalanından giriş yapılan KidZania’da sömestr tatiline özel sürpriz hediyeler de çocukları bekliyor. KidZania, İstanbul içerisinde belirlenen yıldızlı aktivite alanları arasında yer alan üç aktiviteyi tamamlayan ve bu şekilde üç yıldızı toplayan çocuklar kendileri için özel olarak tasarlanan sürpriz armağanlarına kavuşacak.
 

Yayın tarihi: 21.01.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.