Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ŞİMDİ OYUN OYNAMA ZAMANI

Şimdi Oyun Oynama Zamanı
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
02.01.2011 - 12:00 | Son Güncelleme:

“Tik Tak’’ Boyama Atölyesi’nde çocuklar, yaratıcılıklarını geliştirecekler.

Oyunumuzu bitirip yatmamızı söyleyen saatlerin durma vakti geldi. Odalarımıza saat tasarlarken akreple yelkovanın mücadelesine tanık olup bir yandan da onlara hükmetmeyi öğrenme zamanı!

08 Ocak Cumartesi günü 11.00 – 12.30 saatleri arasında Rahmi M. Koç Müzesi’ndeki Fenerbahçe Vapuru’nda Faber-Castell sponsorluğunda gerçekleşecek “Tik Tak” Boyama Atölyesi’nde, çocuklar hem öğrenecek hem de eğlenecekler.

Hafta sonu atölye çalışmaları kapsamında düzenlenecek “Tik Tak’’ Boyama Atölyesi’nde çocuklar, saatlerini kendileri tasarlayıp onları rengârenk boyarken bir yandan da yaratıcılıklarını geliştirecekler.

Rahmi M. Koç Müzesi Eğitim Birimi eşliğinde, 8 – 10 yaş arası çocuklar için düzenlenecek atölye çalışmasında küçük katılımcılar, saatlerinin kendi istedikleri gibi tasarlayacak ve boş vakitlerini kendileri yaratırken içlerindeki küçük tasarımcıyı Faber-Castell’in desteğiyle ortaya çıkartacaklar.

Rahmi M. Koç Müzesi’ndeki “Tik Tak” Boyama Atölyesine katılmak için 0212 369 66 00 numaralı telefonları arayarak rezervasyon yaptırılması gerekmektedir. 

Yayın tarihi: 02.01.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.