Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEVİMLİ HAYVANLAR SİNEMALARDA

Sevimli Hayvanlar Sinemalarda
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
05.03.2011 - 14:00 | Son Güncelleme:

3 boyutlu harika bir film çocukları bekliyor!

11 Mart 2011 tarihinde vizyona girecek olan Sevimli Hayvanlar adlı film, çevre kirliliği, su israfı ve benzer sebeplerden dolayı insanların tetiklediği iklim değişikliği ile doğal kaynakların tükenmesi ve bununla birlikte birçok hayvan türünün soyunun tükenmesine değiniyor.

Mehmet Ali Erbil, Oya Küçümen, Dilek Gürel, Selçuk Kıpçak, Özden Ayyıldız, Erkan Taşdöğen, Parla Şenol, Suna Dizdar ve Zafer Önen’in seslendirmeleriyle hayat bulan filmin müziklerini David Newman (Buz Devri) yapıyor.

Canlandırmacıların, gerçeğe yakın ayrıntılar elde edebilmek için, bir hayvanın iskeletinden eklemlerine hatta derisinin altındaki kas yapısına varana kadar her şeyi titizlikle çalışması sonucu, mükemmel bir görüntü kalitesine ulaşan film aynı zamanda 3 boyutlu olarak izleyici ile buluşuyor.

  

Filmin Konusu

İnsanların doğal ortamları yok etmeye devam etmesiyle, Kuzey Kutbu’ndaki buzullar hızla erir, büyük yangınlar Orta Avustralya’yı kasıp kavurur, Petrol sızıntıları Galapagos Adaları’nı mahveder. Doğal yaşam alanlarını terk etmek zorunda kalan, kayda değer sayıda bir grup hayvan, korkusuz bir Fransız horozun önderliğinde, paslı bir banyo küvetinin içinde okyanusu geçer. Rotaları: Afrika’daki Okavango Deltası; Dünya’nın el değmemiş son köşelerinden biri.

www.animalsunitedmovie.com

Yayın tarihi: 05.03.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.