Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RENKLERİN GİZEMLİ DÜNYASINA DAVETLİSİNİZ

Renklerin Gizemli Dünyasına Davetlisiniz
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
16.01.2011 - 10:00 | Son Güncelleme:

Tiyatro Çisenti ile eğlence ve sürprizlerle dolu bir maceraya hazır mısınız?

Tiyatro Çisenti, sadece çocukların değil yetişkinlerin de büyük keyif alacağı oyunu “Renkler Cumhuriyeti” ile perdelerini açıyor.

Enver Aysever`in 1998 yılında yazdığı oyunla yeniden seyircisiyle buluşma heyecanı taşıyan Tiyatro Çisenti, çocukların aileleriyle birlikte izleyebileceği bir prodüksiyon hazırladı.

“Renkler Cumhuriyeti” oyunu, renkler krallığında geçiyor. Ülkeye kral olmaya çalışan Kötü Kalpli Sihirbaza karşı verilen mücadeleyi anlatan oyunda Krallıktan Cumhuriyete geçiş, sürprizlerle birlikte eğitici ve eğlendirici bir dille yorumlanıyor.

“Renkler Cumhuriyeti” 15-16-22-23-29-30 Ocak 2011 tarihlerinde saat 12:00'de, Caddebostan Kültür Merkezi (CKM) büyük salonda seyredilebilinir.

Tiyatro Çisenti, çocuk gelişiminde sanatın eğitici, eğlendirici ve sosyalleştirici gücüne olan inancıyla uzun yıllardan bu yana, başarıyla sahnelen ve büyük beğeni toplayan, birçok özgün çocuk oyunuyla Türkiye'nin dört bir yanında, yüz binlerce çocukla buluştu. Bu oyunların bazılarını, sanatı ve kültürü destekleyen kurumların katkılarıyla gerçekleştirdi.

Caddebostan Kültür Merkezi (CKM)

Adres: Bağdat caddesi, Haldun Taner sok. No:11

Gişe: 0216 467 25 68 

Yayın tarihi: 16.01.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (2)

ne kadar güzel sinem hanımda bu oyunu izlemiş bende en yakın zmanda komşumuzun kızıyla beraber gidicez o cocuklarını götürürken bende izlemiş olurum

21.03.2011 13:43:38 leyla altun

Bugün seyrettik oyunu hem çocuklarım hem de yeğenlerimle. Tek kelime ile olağanüstüydü. Öyle başarılı bir oyundu ki sahnede bir hayal canlanmış gibiydi. Hem ben hem eşim hem de çocuklar büyülenmiş gibi soluksuz seyrettik. Yer bulabilirsek yine gitmek istiyoruz. Özetleyeyim; Şahane, Şahane, Şahane...

16.01.2011 23:18:54 Sinem Bekerce