Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

OYUNCAKLAR ÜLKESİNE YOLCULUK

Oyuncaklar Ülkesine Yolculuk
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
24.10.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

Sevgi, barış ve birlikte üretim için çocuklara oyun yoluyla geleceğin kapıları aralanıyor.

Oyun; tüm dünya çocuklarının sevdiği masal kahramanlarından Pinokyo ile Anadolu’da yaşamış, saflığı, dürüstlüğü, iyiliği ile masallarımıza konu olmuş Keloğlan’ın oyuncak müzesinde çocuklarla buluşmasıyla başlıyor.

Oyuncaklar ülkesindeki kahramanlarımız yaşayan, nefes alan, eleştiren, eğlenirken öğreten kişilikleriyle çocukları oyuncaklar ülkesine yolculuğa davet ediyor. Oyun çocuklara kendilerini, oyuncak dünyasını keşfetmeyi, oyuncaklar üzerinden hayal kurmayı ve gelecekte kendine güvenen, başarılı bireyler olabilmenin provalarını ‘müze-düş-oyun’ çerçevesinde yaşamla bağ kurarak anlatıyor.

Çocuğun oynama, oyunlaştırma, yaratıcılık duygusunun ön planda tutulduğu ve tarihten günümüze oyuncaklara ev sahipliği yapan İstanbul Oyuncak Müzesi’nde, gerçek mekanında oyun kahramanlarını buluşturması oyuna ayrı bir anlam ve işlevsellik katmaktadır.

Oyuncaklar Ülkesine Yolculuk; sevgi, barış ve birlikte üretim için çocuklara oyun yoluyla geleceğin kapılarını aralıyor.

Ekim Ayı Oyun Tarihleri:

9 Ekim 2010 Cumartesi Saat: 13:30
23 Ekim 2010 Cumartesi Saat:13:30
30 Ekim 2010 Cumartesi Saat:13:30

Yayın tarihi: 24.10.2010
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.