OKUL ÖNCESİ ZEKA GELİŞTİRİCİ OYUNLAR KİTABI

ZEKÂ GELİŞTİRİCİ KİTAP, 2-5 YAŞ ARASI ÇOCUKLARIN BEYİN GELİŞİMİNİ DESTEKLEYEN OYUNLAR İÇERİYOR.

Okul Öncesi Zeka Geliştirici Oyunlar Kitabı

Mikado Yayınları tarafından hazırlanan Zekâ Geliştirici Kitap, 2-5 yaş arası çocukların beyin gelişimini destekleyen oyunlar içeriyor. Kitap da yer alan oyunlar sayesinde çocukların koordinasyon ve problem çözme yetenekleri artmanın yanı sıra, hafızası güçlenerek, kelime ve rakam gelişimini destekliyor.

Küçük yaşlardan itibaren gelişimini destekleyen bir çevrede büyüyen ve oyunla öğrenmeye teşvik edilen çocuklar, genelde daha yüksek IQ seviyesine sahip oluyor. Bu da okuluna adapte olmaları kolaylaştırıyor.

Zekâ Geliştirici Oyunlar kitabında, 200’ den fazla beyin geliştirici aktivite, tek veya grup olarak oynanan, çocukların günlük işleri eğlenerek öğrenmesini sağlayan oyunlar ve daha da önemlisi Çocuk Gelişimi Uzmanı Dr. Dorothy Einon’ un bu aktivitelerin beyin gücünü nasıl artırdığını anlatan açıklamaları yer almaktadır.

Veliler tarafından büyük ilgi gören kitap sayesinde çocuklar artık sıkılmadan evde arkadaşları ve kendi başlarına birçok oyunu zevkle oynayabilecek.

www.mikadoyayinlari.com
0212) 444 16 40

  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.
REKLAM
KOÇ 21 Mart - 20 Nisan Bugün uzun zamandır görüşemediğiniz dostlarınızla karşılaşabilir, birlikte keyifli vakit geçirebilir devamı > BOĞA 21 Nisan - 21 Mayıs Bugün popülariteniz yükseliyor. Özel yaşamınız da ise bekar Boğa’lar biraz çevrenize özen göstermeli devamı > İKİZLER 22 Mayıs - 21 Haziran Gökyüzü bugün aşk hayatınızda dikkatli olmanız gerektiğine işaret etmekte. Karşı cinsin yoğun ilgisi devamı > YENGEÇ 22 Haziran - 22 Temmuz Bugün işinizi ilgilendiren konularda sizin dışınızda yaşanan gecikmeler, iptaller işinize olan adapt devamı > ASLAN 23 Temmuz - 23 Ağustos Bugün işinizle ilgili konularda ani kararlar vermemeli alışkanlıklarınızı zor da olsa değiştirmelisi devamı > BAŞAK 24 Ağustos - 22 Eylül Ruhsal tekamülünüzün fazlasıyla yoğun olduğu bir gündesiniz. Kendinizi yeniden keşfedecek ve dünyayı devamı > TERAZİ 23 Eylül - 23 Ekim Gökyüzü bugün yakın çevreniz ve iş hayatınız da dahil olmak üzere iletişim kurmakta zorlandığınız ki devamı > AKREP 24 Ekim - 22 Kasım Bugün kişisel gelişiminize önem vererek iç dünyanızdaki sizi keşfedebilirsiniz. Bu daha önce fark ed devamı > YAY 23 Kasım - 21 Aralık Bugün iş ve özel yaşamınızda seçimlerinizi çok iyi yapmalısınız. Aynı anda birden fazla işle ilgilen devamı > OĞLAK 22 Aralık - 20 Ocak Bugün iş hayatınızda her şeyi ben bilirim edasıyla hareket ederseniz, maddi manevi zararlı sonuçlarl devamı > KOVA 21 Ocak - 18 Şubat Kendinize acımak ve mutsuzluğa teslim olmak yerine üzerinizdeki olumsuz enerjiden bir an evvel silki devamı > BALIK 19 Şubat - 20 Mart Gökyüzü bugün sizleri birlikte çalıştığınız insanlar ve yakın çevreniz tarafından alışkınlıklarınız devamı >
 • KOÇ
 • BOĞA
 • İKİZLER
 • YENGEÇ
 • ASLAN
 • BAŞAK
 • TERAZİ
 • AKREP
 • YAY
 • OĞLAK
 • KOVA
 • BALIK
REKLAM