Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NEŞE ERBERK EĞİTİM KURUMLARINDA KAYITLAR BAŞLADI!

Neşe Erberk Eğitim Kurumlarında kayıtlar başladı!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
29.06.2016 - 15:47 | Son Güncelleme:

Eski Türkiye ve Avrupa güzelimiz Neşe Erberk’in Türkiye genelinde sahibi olduğu, 33 Neşe Erberk Anaokulu ve Ortaköy İlkokulu’nda Yaz Okulu kayıtları başladı.

11 Temmuz - 26 Ağustos tarihlerini kapsayan dönemde 3-6 yaş ve 7-10 yaş grubundaki öğrencilere yüzme, binicilik, yoga, basketbol, voleybol, futbol, bahçe oyunları, sanat çalışmaları, mutfak etkinlikleri, İngilizce ve drama alanında eğitim verilecek. Yaz Okulu, bunların yanı sıra bahçıvanlık, reçel yapımı, dikiş, marangozluk gibi yaşam becerisi çalışmaları ile Neşe Erberk Eğitim Kurumları'nın İstanbul Ortaköy’deki merkezinde çocuklara keyifli bir ortamda unutulmaz bir yaz tatili vadediyor.

Neşe Erberk Eğitim Kurumları, şimdi çocuklara yaz tatilinde hem keyifli zaman geçirecekleri hem de kişisel gelişimlerini sürdürebilecekleri harika bir program hazırladı.

Ezberci ve dayatmacı eğitim anlayışı kalıplarından çıkarak, çocukların doğuştan gelen ve zamanla yitirdiği yetenekleri erken çocukluk döneminde profesyonel eğitimcilerin desteği ile fark etmek, geliştirmek ve yönlendirmek amacıyla hareket eden Neşe Erberk Eğitim Kurumları, Yaz Okulu’nda da bu prensibini koruyor.

neşe erberk

Çocukların sevgi dolu, güvenli bir ortamda, sosyal grup içerisinde kendilerini mutlu hissetmeleri, kendisine ve çevresine duyarlı, öz güvenli, sorumluluklarının bilincinde bireyler olmalarını sağlamak hedefleniyor. Eğitim programında ise Milli Eğitim Bakanlığı’nın programının yanı sıra Gems, Scamper, Reggio Emilia ve High Scope eğitim yöntemleri uygulanıyor. 

Yayın tarihi: 29.06.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.