Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MY LİTTLE PONY RESİM YARIŞMASI BAŞLIYOR!

My Little Pony resim yarışması başlıyor!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
16.04.2014 - 14:29 | Son Güncelleme:

Minik ressamlar yeteneklerini sergiliyor…

Çocukların en sevdiği oyuncaklardan My Little Pony’nin resim yarışması başlıyor. ‘’Arkadaşlık Sihirlidir’’ konulu yarışmada minik ressamlar hayal güçlerini ve yeteneklerini sergiliyor. Minik ressamlar, yarışmaya katılıp çok özel hediyeler kazanabiliyor.

Miniklerin en iyi arkadaşı Pony’ler arkadaşlığın sihrini herkese gösterdi, şimdi bu sihri resme dökme zamanı geldi. My Little Pony Resim Yarışması’nda Pony’lerin renkli dünyası resimlere taşınıyor. “Arkadaşlık Sihirlidir” konulu yarışmada minikler hayal güçlerini kullanıyor, yeteneklerini sergiliyor.

Yarışmaya 4-6 yaş aralığındaki çocuklar katılabiliyor. Her türlü resim ve boya malzemesini kullanmanın serbest olduğu yarışmada minik ressamlar arkadaşlığın gücünü resim kâğıdına aktarıyor. 

Yarışmada ilk 3’e girenler Joker’den hediye çekinin sahibi oluyor. İlk 10’a girenlerin armağanı da My Little Pony ürünlerinden oluşan dev bir hediye paketi.

Son başvuru tarihi 30 Haziran olan yarışmada resimleri postayla göndermek veya Joker mağazalarına bırakmak yeterli oluyor. 

Yayın tarihi: 16.04.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.