Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

"MUHTEŞEM ÖRÜMCEK ADAM" YARIŞMASI BAŞLADI!

"Muhteşem Örümcek Adam" yarışması başladı!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
12.02.2015 - 17:40 | Son Güncelleme:

Disney Türkiye ve Armağan Oyuncak iş birliği ile hayata geçirilen Muhteşem Örümcek Adam yarışması, 6 Şubat’ta başladı.

Marvel’in en sevilen süper kahramanlarından Örümcek Adam’ın hayranları, Armağan Oyuncak’ın Facebook sayfası üzerinden 6 Şubat – 1 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek Muhteşem Örümcek Adam yarışması ile birbirinden harika hediyeler kazanacak.

Disney Türkiye ve Armağan Oyuncak işbirliği ile hayata geçirilen Muhteşem Örümcek Adam yarışması, 6 Şubat’ta başlayacak ve dört hafta sürecek.Yarışmaya katılmak isteyenlerin 6 Şubat Cuma gününden itibaren Armağan Oyuncak’ın www.facebook.com/ArmaganOyuncak adresli facebook sayfası üzerindeki ‘Muhteşem Örümcek Adam’ yarışma butonuna tıklayarak kayıt yapmalarının ardından kostüm ya da oyuncaklarla çekilmiş fotoğraflarını paylaşmaları yeterli olacak.

Türkiye çapında tüm Örümcek Adam hayranlarının katılımına açık olan yarışmada her hafta en çok ‘beğeni’ alan üç yarışmacı Örümcek Adam temalı ürünlerden oluşan büyük bir hediye paketi kazanacak. Dört hafta sürecek yarışmanın ardından kazananlar Örümcek Adam’la tanışmak ve hediyelerini teslim almak üzere İstanbul’daki belirli Armağan Oyuncak mağazalarına davet edilecek. 

Yarışmanın sonunda ayrıca gönderilen tüm fotoğraflar ‘Jüri Özel Ödülü’ kapsamında tekrar değerlendirilecek ve Örümcek Adam kazanan fotoğrafın gönderildiği bir Anadolu ilini ziyaret ederek hem kazanan yarışmacı hem de o ildeki diğer tüm Örümcek Adam hayranlarıyla buluşacak.
 

Yayın tarihi: 12.02.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.