Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MİNİKLER İÇİN MEDİTASYON ATÖLYESİ

Minikler için Meditasyon Atölyesi
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
05.11.2010 - 17:00 | Son Güncelleme:

"Faber-Castell ile Eğlenceli Cumartesi Atölyeleri" son hız devam ediyor.

Çocuklara müze kültürünü benimsetmek amacıyla birçok atölye çalışmasına destek veren Faber-Castell, “Faber-Castell ile Eğlenceli Cumartesi Atölyeleri” ile 2010-2011 okul döneminde de miniklerimizin el becerilerine katkıda bulunmayı sürdürüyor.

6 Kasım Cumartesi günü 11:00-13:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek “Mandala ile Meditasyon” atölyesinde çocuklar daire ve kare şeklinde olan mandalalarını istedikleri renklerle boyayacaklar. “Her şeyin mistik merkezi”ni sembolize eden mandalaları boyarken dikkatlerini tek bir noktada toplamayı eğlenerek öğrenecekler.

Uzman eğitimciler ile 6 - 12 yaş arası çocuklar için düzenlenecek atölye çalışmasında, eğlenirken el becerilerini de geliştirecek olan çocuklar, atölye çalışması öncesinde müzeyi gezerek, mekanın masalsı dünyasıyla da tanışacaklar.

İstanbul Oyuncak Müzesi’ndeki “Faber-Castell ile Eğlenceli Cumartesi” atölyelerine katılmak için 0 216 359 45 50 - 51 numaralı telefonları arayarak rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Yayın tarihi: 05.11.2010
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.