Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MİNİK TAY, MİNİK SEYİRCİLERİ GÜLDÜRECEK

Minik Tay, Minik Seyircileri Güldürecek
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
01.01.2011 - 10:00 | Son Güncelleme:

“Nereye Koşuyorsun Böyle Minik Tay?” çocuk oyunu sahnelerde!

Ankara Şinasi Sahnesi’nde sahnelenecek olan “Nereye Koşuyorsun Böyle Minik Tay?” isimli oyun, çocukları bol kahkaha ve sürükleyici bir hikayeye davet ediyor.

Rada Moskowa’nın yazdığı Tuğrul Çetiner’in dilimize çevirdiği, Ulviye Karaca’nın yönettiği oyun, 2, 4, 6, 9, 11, 13, 16 ve 30 Ocak tarihlerinde seyirciyle buluşacak.

Oyunda sürüsünü kaybeden Minik Tay’ın var olma mücadelesi sonucunda yaşadığı tecrübeler anlatılıyor. Oyunun kadrosu hakkında bilgiler ise şöyle:

Dekor tasarımı Sertel Çetiner’e, giysi tasarımı Günnur Orhon’a, ışık tasarımı Ahmet Karademir’e, müziği Can Atilla’ya ve dans düzeni Yener Turan’a ait olan oyunda: Cebrail Esen, Abdullah İndir, Halil Akarsu, Hülya Yıldız, Şekip Taşpınar rol alıyor. ATLAR KOROSU Engin bostancı, Aynur Güçlü, Abdülaziz Öktem, N. İrem Güler, Serkan Fakılı, Cangül Uygur, Gökçen Eroğlu, Kader Karadeniz, Çağlar Ekinci, Orhan Akbıyık, Burak Özışık, Eren Demir’den oluşurken; solistler Elif Gökalp, Fatih Şener ve Burak Özışık. 

Yayın tarihi: 01.01.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.