Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MİNİK ŞEFLER KOMİLİ İLE MUTFAKTA!

Minik şefler Komili ile mutfakta!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
07.06.2014 - 15:00 | Son Güncelleme:

EKS Mutfak, çocuk şeflere sağlıklı ve lezzetli Akdeniz mutfağını öğretiyor.

Çocukların sağlıklı ve lezzetli beslenme alışkanlığını kazanmaları için planlanan “Komili ile Çocuk Şefler Mutfakta” etkinliği sayesinde çocuklar mutfakta harikalar yaratacak. 6-12 yaş arasındaki çocuklar, “EKS Mutfak Akademisi” şeflerinin yönetiminde keyifli bir ortamda gerçekleştirilen atölyede hem öğrenecek hem de eğlenecek.

Komili, çocukların küçük yaşta doğru beslenme alışkanlığını kazanmaları ve birbirinden lezzetli yemeklere imza atmaları için küçük şefleri mutfağa davet ediyor. Komili ve mutfakların ünlü şefi Eyüp Kemal Sevinç işbirliğinde uzman eğitmenler tarafından düzenlenen “Komili ile Çocuk Şefler Mutfakta” eğitim etkinlikleri ile çocuklar sağlıklı beslenme alışkanlığını küçük yaşta edinmenin yanı sıra hem yaratıcılıklarını geliştirecek hem de aşçılık sanatını daha yakından tanıyacak.

Kontenjanı 12 kişi ile sınırlı olan “Komili ile Çocuk Şefler Mutfakta” lezzet atölyesi, 6-12 yaş arasındaki çocuklara sağlıklı beslenme alışkanlığını kazandırmak için bir fırsat sunuyor. 19 Temmuz Cumartesi günü gerçekleşen “Kek Pişiriyoruz” adlı etkinlik atölyesinde çocuklar, limonlu / çikolatalı cup cake ve ev yapımı meyveli süt hazırlayacak. EKS Mutfak Akademisi şeflerinin yönetiminde keyifli bir ortamda gerçekleştirilen atölyede çocuklar, hem öğrenecek hem de eğlenecek.

Bu eğitici eğlenceyi sakın kaçırmayın…

Limonlu/ çikolatalı cup cake ve ev yapımı meyveli süt hazırlayacak olan çocuklar, eğlenceli ve lezzet dolu bir yolculuğa çıkacak. Ayrıca lezzet atölyelerine katılan tüm çocuklar, “Komili Hakiki Lezzet Ustası Sertifikası” alarak mutfaktaki yaratıcılıklarını belgeleyecek ve geleceğin şefleri arasındaki yerini alacak.

Tarih: 19 Temmuz 2014

Saat: 15.00 – 18.00

Adres: Validebağ Meydanı Koşuyolu Mehmet Akfan Sok. 3-5/2 Kadıköy, İstanbul

Yayın tarihi: 07.06.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.