Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MİNİK GURMELER ZORLU CENTER’DA BULUŞACAK

Minik gurmeler Zorlu Center’da buluşacak
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
19.04.2014 - 14:00 | Son Güncelleme:

Hem birbirinden farklı lezzetleri deneyecek hem de eğlenecekler.

23 Nisan coşkusunu mutfağın büyülü dünyasında geçirmek isteyen çocuklar, Minik Gurmeler Mutfak Atölyesi’nde buluşacak. Zorlu Center PSM’de düzenlenen etkinlikte, minik gurmeler hem el becerilerini geliştirecek hem de birbirinden lezzetli tarifleri pişirecek.

Ana fuayede gerçekleşecek olan ve çocukların aileleriyle birlikte katılacağı Minik Gurmeler Mutfak Atölyesi'nde, geleceğin gurme adayları hem el becerilerini ve yaratıcılıklarını geliştirecek hem de birbirinden lezzetli tarifleri pişirecekler. Çocuklara özel ekipmanlarla ve alanında uzman bir mutfak şefinin danışmanlığında gerçekleşecek etkinlikte çocuklar ayrıca şef tarafından verilecek mutfak sertifikalarının da sahibi olacaklar.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı mutfağın büyülü dünyasında tecrübeli şef eşliğinde keşfetmek isteyen tüm çocuklar, Minik Gurmeler Mutfak Atölyesi'ne aileleriyle birlikte katılabilirler.

Tarih: 23 Nisan 2014

Saat: 13.00-15.00

Yer: Zorlu Center PSM

Katılım ücretsizdir. 

Yayın tarihi: 19.04.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.