Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

LUCY’NİN RENKLİ DÜNYASI GENÇ OKURLARINI BEKLİYOR

Lucy’nin Renkli Dünyası Genç Okurlarını Bekliyor
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
17.09.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

Kelly McKain’in kaleme aldığı “Düşler Defilesi” adını taşıyan bu eğlenceli kitap, Filiz Emre çevirisiyle okurlara ulaşıyor.

İş Bankası Kültür Yayınları genç okurlarına Tıpatıp Lucy serisinden yeni bir kitapla daha buluşturuyor. 13 yaşlarında ve genç kızlığa yeni yeni adım atan Lucy Jessica Hartley’in günlüklerinden oluşan kitapta, genç okurları Hartley’in renkli ve maceralarla dünyası bekliyor.

Lucy ve Hep Canciğer Dostları’nın eğlenceli maceraları yanında Lucy’nin günlüğünde yer alan çizimler de kitaba farklı bir renk katıyor.

Kelly McKain’in kaleme aldığı “Düşler Defilesi” adını taşıyan bu eğlenceli kitap, Filiz Emre çevirisiyle okurlara ulaşıyor.

Düşler Defilesi’nden:

“…Okulu ne kadar çok sevdiğimi daha önce de söylemiştim, değil mi? Bütün arkadaşlarım orada, her zaman bir sürü şey öğrenip ufkumu geliştirebiliyorum ve en güzeli okulda harika şeyler yapabiliyorum. Şimdiki hedefim Afrikalı fakir çocuklar için bir kermes düzenlemek. Çok akıllı bir adam olan okul müdürümüz, bu fikrimi çok beğendi. Derslerimize çalıştığımız sürece bu etkinliği yapabileceğimizi söyledi. Hep Canciğer Dostlarım ve diğer arkadaşımla birlikte planlarımızı yaptık. Heyecanlı günler bizi bekliyor. Tabii bu arada, çok işim var çook!”

Yazar: Kelly McKain
Çeviren: Filiz Emre

Yayın tarihi: 17.09.2010
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.