Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KÜÇÜK YAĞMUR'DAN BÜYÜK BAŞARI!

Küçük Yağmur'dan Büyük Başarı!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
29.04.2011 - 11:30 | Son Güncelleme:

Resim yapmayı seven çocuklara örnek...

7 yaşındaki Yağmur İrem Odar ilk resim sergisini açıyor. Palladium Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçilerine açılacak bu sergi, özellikle küçük yaşta resim yapmaya meraklı olan çocukların ilgisini çekeceğe benziyor.

4 yaşından beri resim yapan Yağmur İrem Odar’ın sergisinde, en sevdiği resimlerden oluşan bir seçki yer alacak. 2. sınıf öğrencisi 7 yaşındaki Yağmur İrem Odar, ilk kişisel resim sergisini açıyor. Palladium Avm’de 30 Nisan 2011 tarihinde başlayacak sergide Yağmur İrem Odar, 2010 ve 2011 yıllarında yaptığı tablolar arasından seçtiği eserlere yer verecek.

Resim yapmaya 4 yaşında başlayan Yağmur İrem Odar, çalışmalarını ressam Ergun Başar yönetimindeki Galeri Başar Resim Atölyesi’nde sürdürüyor. Henüz 6 yaşında iken katıldığı KASDAV tarafından düzenlenen “İşte Benim Ailem” konulu resim yarışmasında üçüncülük kazandı. Ayrıca Yağmur İrem Odar’ın tabloları Galeri Başar tarafından Haziran 2010 tarihinde düzenlenen karma sergide de yer aldı.

Yağmur İrem Odar’ın ilk kişisel resim sergisi, 30 Nisan ve 1 Mayıs tarihlerinde gezilebilir.

Yer: Palladium Alışveriş Merkezi

Adres: Halk Cad. No.8/B Ataşehir, İstanbul

www.palladium.com.tr

Yayın tarihi: 29.04.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.