Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ KÖTÜLERE KARŞI!

Kırmızı Başlıklı Kız Kötülere Karşı!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
08.05.2011 - 16:00 | Son Güncelleme:

3 boyutlu bir dünyaya hazır olun.

Çocukların en sevdiği çizgi film kahramanı olan “Kırmızı Başlıklı Kız”, 3 boyutlu olarak dünya sinemaları ile aynı anda 6 Mayıs'ta vizyona girdi.

Başkahramanımız “Kırmızı Başlık Kardeşleri” isminde gizemli bir gizli örgütün eğitiminde karşımıza çıkar. Fakat çok gizli Sonsuza Dek Mutlu Ajansı’nın başkanı olarak geri dönen Nicky Flippers tarafından acilen göreve çağrılır ve eğitimini yarıda bırakmak zorunda kalır. Kötü kalpli bir cadı, Hansel ve Gretel adında iki masum çocuğu alıkoymuştur ve Nicky’nin arama - kurtarma görevi için Kırmızı’ya ihtiyacı vardır.

Büyük anne ve her daim budala kurt ile aşırı dozda kafein almış ortağı Twitchy’den oluşan “Kırmızı Başlıklı Kız” çetesinin geri kalanı Kırmızı’ya katılıp ormanın son şeytanlığını durdurmaya çalışacaklardır.

Peri masallarına ve popüler kültüre de sevimlice dokundurma yapan 3 boyutlu "Kırmızı Başlıklı Kız- Kötülere Karşı” izleyicileri sürükleyici bir yolculuğa çıkarıyor ve nefes kesici bir macerayı klasik ve tuhaf çizgi karakterleriyle bir arada sunuyor.

Yayın tarihi: 08.05.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.