Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

KİRAZ'IN MACERALARI

Kiraz'ın Maceraları
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
06.05.2011 - 11:11 | Son Güncelleme:

Kiraz'ın yeni maceralarına hazır mısınız?

Zeki, yaramaz ve yaratıcı bir çocuk olan Kiraz’ın maceralarına katılmaya hazır mısınız? Çocukları hem eğlendiren hem de yaratıcılıklarını geliştiren bir kitap '' Kiraz’ın Maceraları...'' 

Kiraz'ı nasıl anlatsak ki... Bazen muzır, bazen yaramaz, bazen dediğim dedik, bazen uysal.Yaratıcı olduğu kesin, ama ya çarşaflar... Peki,hoşgörüsüz yaşanır mı arkadaşlıklar? Nasıl anlatmalı, nasıl anlatmalı?... En iyisi okura bırakmalı, okuduktan sonra okur anlatmalı...

Yaramaz olduğu kadar zeki ve yaratıcı bir kız çocuğu olan Kiraz, maceralarıyla çocukları eğlendirirken onları, hayal güçlerini geliştirmeye, doğru iletişim kurmaya ve farklı düşünmeye teşvik etmeyi amaçlıyor. Damla Ayzeren'in yazıp resimlediği ilk hikaye kitabı serisi "Kiraz'ın Maceraları", Kök Yayıncılık etiketiyle raflarda yerini aldı.

“Kiraz’ın Maceraları” kitap serisinin ilk dört kitabı; “Kiraz Yıldızlarda”, “Kiraz ve Zehirli Böğürtlenler”, Kiraz Herkese Küsünce” ve Kiraz’ın İlk İcadı” tüm kitapevlerinde.

Yayın tarihi: 06.05.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.