Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KİDZMONDO’DAN ÖĞRETMENLERE HEDİYE!

KidzMondo’dan öğretmenlere hediye!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
18.11.2014 - 16:35 | Son Güncelleme:

22 Kasım-30 Kasım tarihleri arasında tüm öğretmenlere giriş ücretsiz…

Türkiye’nin ilk eğlence&öğrence şehri KidzMondo’da Öğretmenler Günü’ne özel 22 Kasım - 30 Kasım tarihleri arasında tüm öğretmenlere giriş ücretsiz…Ayrıca beraberinde getirecekleri maksimum üç çocuğun giriş ücreti de yüzde 50 indirimli!

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo, Öğretmenler Günü’ne özel kampanya düzenliyor. 22 - 30 Kasım tarihleri arasında KidzMondo’ya gelen tüm öğretmenler, öğretmen kimlik kartlarını gösterdikleri takdirde KidzMondo’nun misafiri olacak ve giriş ücreti ödemeyecek. Ayrıca yine aynı tarihler arasında beraberlerinde getirecekleri maksimum 3 çocuk da parka yüzde 50 indirimli olarak giriş yapabilecek.

40’tan fazla meslek ünitesinin yer aldığı KidzMondo’da çocuklar itfaiyeciden doktora, inşaat ustasından moda tasarımcısına kadar akla gelen her mesleği çalışarak öğreniyor. Büyüklerin yaşamını deneyimliyor, hayatın ekonomik döngüsünü kavrıyor.

Yayın tarihi: 18.11.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.