Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

JAMIE’S ITALIAN’DAN ÇOCUKLARA ÖZEL YEMEK ATÖLYESİ

Jamıe’s Italıan’dan Çocuklara özel yemek atölyesi
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
18.06.2014 - 14:15 | Son Güncelleme:

‘İyi Yemek Atölyesi’nde çocuklara hem bilgilenecek hem de eğlenecek.

Aile dostu yemekleri ve ödüllü çocuk menüsü ile tüm dünyada çok sevilen Jamie’s Italian, 22 Haziran Pazar günü, çocuklara özel ‘İyi Yemek Atölyesi’ gerçekleştiriyor.

Atölye ile birlikte çocuklara doğru gıdayı, dengeli beslenmeyi anlatmak ve yemek yapmayı sevdirmek amaçlanıyor. İlköğretim okulu öğrencileriyle gerçekleşen, çok keyifli geçen atölyeye 6-10 yaş arasında çocuklar için rezervasyon ile katılım mümkün. Jamie’s Italian ekibi ve şefleri tarafından verilen “İyi Yemek Atölyesi”, 22 Haziran Pazar günü saat 10:30–12:30 arasında yapılacak.

‘Herkes iyi yemek yemelidir’ fikrine inanan Jamie Oliver’ın kurduğu Jamie’s Italian’da çocuklar için ‘İyi Yemek Atölyesi’ başladı. Atölyeye katılan çocuklar, eğlenceli bir şekilde gıdalar ve dengeli beslenme hakkında bilgi sahibi olurken, şeflerden pizza yapmanın inceliklerini öğreniyor ve harika bir gün geçiriyorlar. Yemek konusunda bilincin ve yemek yapma tutkusunun küçük yaşta kazanılmasını destekleyen Jamie’s Italian atölye çalışmalarını her ayın son Pazar günü düzenleyecek. Atölye çalışması 6-10 yaşlarındaki çocuklar için limitli kapasiteyle düzenlenmekte.

Jamie’s Italian'ın çocuk menüsü, çocuklar ve aileleri düşünülerek oluşturuldu. Yemeklerin konduğu ahşap servis tahtalarında renkli Jamie’s Italian "shake me" salataları, küçük eller için mükemmel, tabaklardaki renk ve sunumlar ise yemekleri daha da lezzetli kılıyor.

Ayrıntılı bilgi için: 0212 253 68 08 

Yayın tarihi: 18.06.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.