Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

JAMİE'S ITALİAN 23 NİSAN'I KUTLUYOR

Jamie's Italian 23 Nisan'ı kutluyor
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
22.04.2014 - 09:43 | Son Güncelleme:

19-27 Nisan tarihlerinde çocuk menüleri ücretsiz...

Aile dostu yemekleriyle tanınan ve İngiltere Toprak Derneği'nin, büyük restoranlar çocuk menüsü anketinde birinci seçilen Jamie’s Italian, Türkiye’de 23 Nisan’ı kutluyor. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kapsayan 19-27 Nisan tarihleri arasında, ebeveynleriyle birlikte restorana gelen her çocuk için çocuk menüsü ücretsiz, üstelik Jamie’s Italian’ın çocuklar için sürprizleri de var.

4 çocuk babası Jamie Oliver tarafından kurulan çocuk dostu Jamie’s Italian, tüm çocukları ve ailelerini 19-27 Nisan tarihlerinde Jamie’s Italian’da harika tatlarla ve iyi gıdayla buluşmaya bekliyor. Jamie’s Italian, rahat bir ortamda, uygun fiyata mükemmel gıdayı sunmayı hedefliyor. Tüm dünyada 40'tan fazla restoranı bulunan, lezzetli ve sağlıklı çocuk menüleriyle tanınan Jamie’s Italian, şimdi de iyi ve keyifli gıdayı paylaşmak üzere Çocuk Bayramı'nı kutluyor. Aileleriyle Jamie’s Italian’a gelen her çocuk, özel çocuk menüsünü ücretsiz yiyecek, çeşitli sürprizlerle bayramını renklendirecek.

Etkinlik, çocukları ve ailelerini, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen neşeli etkinliklerle ve Jamie’s Italian’ın lezzetli ve sağlıklı yemekleriyle buluşturacak. Çocuklar için özel olarak tasarlanan menüyle, yine onlar için hazırlanan boyama kağıtları ve hediyeler sunuluyor. Bayram menüsü, Zorlu Center’da, 19-27 Nisan, 12:00 – 18:00 saatleri arasında geçerli olacak. Hafta kapsamında, sipariş edilecek iki ana yemek ile bir çocuk menüsü ücretsiz olarak ikram edilecek.

Jamie Oliver, tüm dünyada çocukların beslenme alışkanlıkları ve eğitimi ile yakından ilgileniyor ve bunun için her yıl, “Food Revolution” Gıda Devrimi adında bir bilinçlendirme kampanyası düzenliyor. Herkes için iyi gıda düşüncesi, tüm restoranlarda, özellikle de çocuk menülerinde etkili.

Jamie’s Italian'ın çocuk menüsü, çocuklar ve aileleri düşünülerek oluşturuldu. Yemeklerin konduğu ahşap servis tahtalarında renkli Jamie’s Italian "shake me" salataları, küçük eller için mükemmel, tabaklardaki renk ve sunumlar ise yemekleri daha da lezzetli kılyor.
Jamie Oliver'ın ve şef Gennaro Contaldo ile birlikte yarattığı, lezzetli ve otantik İtalyan yemekleriyle açıldığı her şehirde beğeni toplayan Jamie’s Italian, İstanbul Zorlu Center’da. 

Jamie’s Italian hakkında:

İlk Jamie’s Italian 2008’de Oxford, İngiltere’de açıldı. Jamie’s Italian'ın, şu an İngiltere'de 35, Dubai'de 2, Avustralya, Dublin ve St.Petersburg'da birer restoranı bulunmaktadır. Yakında açılacak olan restoranlar ise Hong Kong, Moskova ve Stockholm'da olacak.

Yayın tarihi: 22.04.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.