Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

JAKE VE VAROLMAYAN ÜLKE KORSANLARI

Jake ve Varolmayan Ülke Korsanları
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
09.06.2011 - 17:44 | Son Güncelleme:

Dizi, her gün Disney Junior'da!

Yepyeni animasyon dizisi olan “Jake ve Varolmayan Ülke Korsanları” yayınlamaya başladı. Dizi, 2–7 yaş arası çocuklar ve ailelerine Disney Junior’ın Türkiye’de yayına başlamasıyla birlikte minik hayranlarına merhaba dedi.

Dizinin Konusu

“Jake ve Varolmayan Ülke Korsanları”, lider Jake ve arkadaşları Izzy ve Cubby adlı çocuk korsanlardan oluşan bir tayfayı tanıtan müzikle dolu interaktif bir hazine avı ve bu tayfanın Disney klasiği “Peter Pan”ın iki kötü karakteri Kaptan Hook ve Smee’yi kurnazlıkla yendikleri Varolmayan Ülke maceralarını konu ediyor. Bu müzikle dolu interaktif hazine avında, genç tayfa, gözcü papağanları Skully, gizlendikleri Korsan Adası’ndan sefere elverişli gemileri Bucky ile denize açılıp kayıp hazine avına çıkıyorlar. Hazine ne olursa olsun, Kaptan Hook onu ele geçirmeye çalışıyor. Bu yüzden Jake ve korsan arkadaşları, izleyicileri hazinelerini almak ve altın kazanmak için takım çalışması, problem çözme ve şelalelerden kaymak, asmaları çekmek ve büyülü peri tozuyla uçmak gibi fiziksel aktiviteleri kullanmaya davet ediyor.

Yayın tarihi: 09.06.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.