Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HAYVANLAR ALEMİ İLE TANIŞALIM!

Hayvanlar Alemi ile Tanışalım!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
27.01.2011 - 09:10 | Son Güncelleme:

Çocuklarımıza anlamlı karne hediyesi!

Çocuklarımız bu kitaptan hem bilgi edinecek hem de meraklarını giderebilecekler. Bağımlısı olacakları tam bir doğa kitabı!

Hayvanlar Alemi, öğrenme çağındaki çocukların hayvanlar hakkındaki uçsuz bucaksız meraklarını Fillerin büyümesi NE ZAMAN durur? Bukalemunlar NEDEN renk değiştirir? Kanguru kesesinde NE taşır? Göçmen kuşlar yollarını NASIL bulur? Zebralar NEDEN çizgilidir? En gürültücü böcek HANGİSİDİR? Gibi pek çok soruya verdiği basit ve anlaşılır yanıtlarla doyuruyor. Ansiklopedik bir bilgi sunan kitap, mükemmel çizimleri, dikkatle seçilmiş fotoğrafları ve kolay okunabilen metinleriyle minik okurların soru sorma ve mantıklı düşünme yeteneğini geliştirmeye yardımcı oluyor.

Kitap, çocukların her zaman bir parçası oldukları doğayı keşfederken karşılarına çıkan hayvanları ve doğanın karmaşık düzenini anlamak için sordukları, birçok temel soruyu yanıtlarken ilginç bilgilere de yer veriyor. Her bölümün sonunda sorulan konuya dair eğlenceli sorular ise minik okurların eğlenirken öğrenmesini sağlıyor.

Hayvanlar Alemi
Ne? Nerede? Neden?
Kolay Bilim serisi...

Yayın tarihi: 27.01.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (2)

cocuklar ve aileler için kitap saaatinde eglenceli bir kitap

27.03.2011 15:41:13 gülşah kaplan

çocuklara e faydalı kitaplar arasında..severek okuyoruz çeşitlerini

25.03.2011 12:16:36 Semra Yağmur