Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

“HAYALLERE UÇMAK”

“Hayallere Uçmak”
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
23.04.2011 - 14:00 | Son Güncelleme:

Elvan Kolçak Öksüm Resim Atölyesi, çocukları unutmadı.

Elvan Kolçak Öksüm Resim Atölyesi Çocuk Ressamlar Grubu, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında“Hayallere Uçmak” konulu Resim Sergisi’ni sanatseverlere sunuyor. Sergi,  22 Mayıs 2011 tarihine kadar Sabiha Gökçen Havalimanı- Giden Katı, İç Hatlar Sergi Alanında sizleri bekliyor olacak.

Sergide yaşları 4 ile13 arasında, 12 çocuk ressamın özverili çalışmaları sonucu ortaya çıkmış olan toplam 80 adet yapıt sergilenecek. Eserlerde çocukların, temel sanat eğitimini alabilecekleri farklı resimsel teknikler ve yöntemler kullanılmış. Aynı zamanda hayal güçlerini geliştererek ve buluşlar yaparak oluşturdukları eserler farklı, neşeli, canlı özellikleri ile de son derece ilgi çekici.

Hayallere uçmak, konulu sergide eserler, sergi mekanı ile örtüşmesi için genelikle; renkli kuşlar, uçaklar, balonlar, gökyüzü ve çocuklara bu bayramı hediye eden Mustafa Kemal Atatürk portreleri ile havaalanına ismini veren, ilk bayan pilotumuz Sabiha Gökçen figürlü çalışmalardan oluşuyor.

www.atolyeelvan.com 

Yayın tarihi: 23.04.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.