Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HAFTA SONU ÇOCUĞUNUZU GÖTÜREBİLECEĞİNİZ 10 ETKİNLİK

Hafta sonu çocuğunuzu götürebileceğiniz 10 etkinlik
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
12.02.2016 - 14:55 | Son Güncelleme:

Okulların açılmasıyla çocuklar kendilerine zaman ayıramamaya başladı. Siz ebeveynler onlara bu fırsatı verebilir, birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz. İşte, hafta sonu çocuğunuzu götürebileceğiniz 10 etkinlik...

1. KÖTÜ KEDİ ŞERAFETTİN

Çocuk etkinlikleri

Kötü kedi Şerafettin, yandaşları Fare Rıza ve Martı Rıfkı ile mangal yapma hazırlıklarına başlamıştır. Fakat işler düşündükleri gibi gitmemiş, Şerafettin evden kovulmuş, aşık olmuş, üstelik baba olduğunu öğrenmiştir. Tüm bu olanların çaresini Rıza bulmuştur: Artık insan gibi davranacak ve düşüneceklerdir. 5 Şubat 2016’dan beri vizyonda olan bu sinema filmine hafta sonu çocuğunuzla birlikte gidebilir, ona güzel bir hafta sonu armağan edebilirsiniz.

2. İYİ BİR DİNOZOR

Çocuk etkinlikleri

Arla adlı bir Apatozor olağandışı bir arkadaş ediniyor ve dinozorlar dünyasının ilginç kapılarını açıyor. Arlo, zorlu bir yolculuğa çıkarken aynı zamanda neler yapabileceğinin farkına varıyor ve korkularıyla yüzleşme şansı buluyor. 15 Ocak 2016’dan beri vizyonda olan, konusu kadar görüntüsü de renkli bu filme hafta sonu çocuğunuzu götürerek onu mutlu edebilirsiniz.

3. BARIŞ MANÇO İLE 7’DEN 77’YE FOTOĞRAFLARI SERGİSİ

Çocuk etkinlikleri

Barış Manço ile 7’den 77’ye Fotoğrafları Sergisi, 10-15 Şubat tarihleri arasında Next Level Alışveriş Merkezi’nde  çocuklarla biraraya geliyor. Hafta sonu Barış Manço’nun fotoğraflarını çocuğunuzla birlikte görebilir, keyifli vakit geçirmekle birlikte çocuğunuzu bilgilendirebilirsiniz.

Söğütözü/Ankara

4. SPORTMEN KRAL

Çocuk etkinlikleri

Sportmen kral ve komutan, Aburcuburistan adasını yönetir ve çocuklar için tuzaklar hazırlarlar. Bu tuzağa düşen çocuklar patlayana kadar yer ve köle gibi çalışıp dururlar. Fakat 2 kahraman, bu tuzağı yokederler. 13 Şubat 2016 saat 11:00 de Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde sergilenecek olan bu tiyatroya çocuğunuzla beraber gidebilir, güzel bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Bu gösteri 3 yaş ve üstüne uygundur ve ücretlidir.

Tel: 0 (212) 348 78 67

Mecidiyeköy/İstanbul

5. POLLYANNA (ÇOCUK TİYATROSU)

Çocuk etkinlikleri

Çocukların vazgeçilmez karakteri Pollyanna, Ortaköy Kültür Merkezi’nde çocukların karşısına çıkmaya hazır! Çocuklara iyimserliği, umut dolu biri olmayı aşılayan ve hayata pozitif bakmayı öğreten Pollyanna’yı çocuğunuz çok sevecek. 13 Şubat 2016 tarihinde çocuğunuzu bu gösteriye götürerek sevindirebilirsiniz. Gösteri ücretlidir.

Tel: 0 (212) 236 1027

Beşiktaş/İstanbul

6. GREG’İN ZAFERLERİ (YARATICI DRAMA İLE OKUMA ATÖLYESİ)

Çocuk etkinlikleri

Greg disfazik bir çocuktur ve çevresindekilerle iletişim kurmakta zorlanır. Fakat Greg, geniş bir hayal gücüne sahiptir ve göz teması ile konuşabilmektedir. Çevresindekilerin yardımı ile iletişim kurma sorununun üstesinden gelir ve çeşitli dallardaki yeteneklerini geliştirerek daha başarılır bir insan olur. Yaratıcı drama ile okuma atölyesinin kontenjanı 20 çocuk olduğundan önceden rezervasyon şarttır. 13 Şubat 2016 Cumartesi günü çocuğunuzu Caddebostan Kültür Merkezi, Sanat Kütüphanesi’ndeki Greg’le tanıştırmak istiyorsanız bir an önce rezervasyon yaptırmayı unutmayın!

Tel: 0 (216) 467 25 68

Kadıköy/İstanbul

7. ÇOCUKLARA ÖZEL REHBERLİ TURLAR

Çocuk etkinlikleri

Çocuklara Özel Rehberli Turlar, İstanbul Modern Sanat Müzesi’nde çocuklarla buluşmaya devam ediyor.  Ayrıca bu tur, çocuklara bir sergi düzenlemeyi de düşünüyor. 4-6 yaş arasındaki çocuğunuzu 13 Şubat 2016, Cumartesi günü saat 11:00’de başlayacak olan tura götürebilirsiniz. Etkinlik ücretlidir.

Detaylı Bilgi İçin: 0 (212) 334 73 00

Eminönü/İstanbul

8. SARKİS SU İÇİNDE SULUBOYA ATÖLYESİ

Çocuk etkinlikleri

Şubat ayında Akbank Sanat’ta çocuklarla biraraya gelecek olan Sarkis Su İçinde Suluboya Atölyesi sayesinde çocuklar Sarkis’in içinde suluboya yapmayı eğlenceli bir şekilde öğreniyor ve kendi resimlerini yapma şansı buluyorlar. Atölyeye katılım 12 kişi ile sınırlı olduğundan bir an önce çocuğunuzun yerini ayırtın, 13 Şubat 2016, Cumartesi günü çocuğunuzu bu atölye ile sevindirin!

Tel: 0 (212) 252 35 00 01

Beyoğlu/İstanbul

9. SEKSEN GÜNDE DÜNYA TURU

Çocuk etkinlikleri

Şubat ayının her hafta sonu Akbank Sanat’ta çocuklarla biraraya gelen Seksen Günde Dünya Turu tiyatro gösterisi, Jules Verne’in aynı isimli romanından uyarlanmıştır. 13 Şubat 2016, Cumartesi günü çocuğunuzla birlikte bu güzel gösteriye gidebilirsiniz. Gösteri, 8 yaş ve üstü çocuklarına hitap eder ve ücretlidir.

Tel: 0 (212) 252 35 00 01

Beyoğlu/İstanbul

10. TOZ DİYARI

Çocuk etkinlikleri

Göktürk Kültür Sanat Merkezi’nde çocuklarla buluşacak olan Toz Diyarı adlı gösterinin konusu şöyledir: Dalton kardeşler, kalp, cesaret, akıl ve boy peşindelerdir ve Toz Diyarı’ndaki Kızılderililerden yardım ister. 50 dakikalık bu gösteriyi 13 Şubat 2016, Cumartesi günü saat 12:00’de çocuğunuz kaçırmamalı deriz.

Tel: 0 (212) 322 11 12

Eyüp/İstanbul

Yayın tarihi: 12.02.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.