Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

GÜNLERDEN SAFARİ!

Günlerden safari!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
05.06.2014 - 10:35 | Son Güncelleme:

Atlas Çocuk iş birliği ile düzenlenen Safari Günleri minikleri bekliyor.

Trump Alışveriş Merkezi ve Atlas Çocuk iş birliği ile düzenlenen bir etkinlikle 7-8 Haziran tarihlerinde çocuklar safari heyecanı yaşayacaklar. Siz de çocuklarınıza bu heyecanı yaşatmak isterseniz bu workshopa katılıp onlarla birlikte Afrika ormanlarında safariye çıkabilirsiniz.

Trump Alışveriş Merkezinin çocuk katında 7-8 Haziran tarihlerinde düzenlenecek “Safari Günleri” etkinliğinde 4-14 yaş arası tüm çocuklar neşeli aktivitelerle hem eğlenecek hem de hayvanlar alemini yakından tanıma fırsatı bulacaklar.

Afrika’nın vahşi hayvanı çocuklarla...

Atlas Çocuk dergisi yazarı Figen Gündüz Letaconnoux çocuklara Afrika’nın vahşi hayvanları hakkında bilgiler verecek. Çocuklar bu söyleşide; dünyanın en büyük kara memelisi hangisidir, zebralar neden hep bir arada dolaşırlar, doğa temizleyicisi olarak bilinen hayvan nedir gibi sorulara cevap bulacaklar.

Safari Günleri kapsamında yap boz, kostüm gösterileri ve yüz boyama gibi etkinliklerle de çocuklar keyifli vakit geçirecekler.

Siz de 7-8 Haziran tarihlerinde Trump Alışveriş Merkezi’ne uğrayın, çocuğunuza farklı bir deneyim yaşatın!

Yer: Trump Towers AVM
Adres: Kuştepe Mah., Mecidiyeköy Yolu Cd No:12, Mecidiyeköy/Istanbul 
Tarih: 7-8 Haziran 

Yayın tarihi: 05.06.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.