Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GELECEĞİN RESSAMLARI ARANIYOR!

Geleceğin Ressamları Aranıyor!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
21.11.2010 - 09:00 | Son Güncelleme:

“Ailemle En Mutlu Alışveriş Günüm” konulu resim yarışmasına kimler katılabiliyor?

Carrefour İçerenköy ve Carrefour Haramidere Alışveriş Merkezleri'nin İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirecekleri resim yarışması; geleceğin ressamlarına, genç yeteneklerine bir fırsat vermek ve ödüllendirmek amacı ile yola çıkıyor.

“Ailemle En Mutlu Alışveriş Günüm” konulu resim yarışmasına ilkokul 3.4, ve 5.sınıflar, serbest malzeme ile katılabilecekler. Yapmaları gereken tek şey; nasıl bir alışveriş merkezinde eğlenmeyi arzu ettiklerini, aileleri ile geçirecekleri mutlu bir alışveriş gününü nasıl hayal ettiklerini 35x50 cm resim kâğıdına her türlü boya ile aktarmaları olacaktır.

Haramidere ve İçerenköy bölgelerindeki 20 okulda duyurusu yapılan yarışmaya ayrıca Carrefour İçerenköy ve Carrefour Haramidere Alışveriş Merkezlerini ziyaret eden tüm ilkokul 3. , 4. ve 5. sınıf öğrencileri katılabilecektir.

04 Aralık tarihinde Carrefour İçerenköy AVM; 05 Aralık tarihinde ise Carrefour Haramidere AVM’de gerçekleşecek finallerin jürisinde Mimar Sinan Üniversitesi Resim Bölümü'nden yardımcı doçentler yer alacak ve genç yetenekler profesyonel bir kurul tarafından herkese açık bir finalle değerlendirilecek.

Her iki alışveriş merkezinde de dereceye giren birinci öğrenciye 1.500 TL değerinde bir çocuk odası takımı, ikinci öğrenciye bir laptop bilgisayar ve üçüncü öğrenciye bir bisiklet AVM yönetimi tarafından hediye edilecektir.

30 Kasım tarihine kadar devam edecek yarışma için 0212 226 48 63 nolu telefondan bilgi almanız mümkün.

Yayın tarihi: 21.11.2010
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.