Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GELECEĞİN BİLİM ADAMLARI BİR ARADA!

Geleceğin Bilim Adamları Bir Arada!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
30.01.2011 - 14:00 | Son Güncelleme:

Yarıyıl tatilinde çocuklar, içlerindeki büyük mucitleri ortaya çıkaracak.

Bu yarıyıl tatilinde çocuklar, içlerindeki büyük mucitleri ortaya çıkarma şansı yakalayacaklar. Carousel AVM, 28 Ocak – 13 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek olan yarıyıl tatilinde çocuk ziyaretçilerine birbirinden özel, keyifli ve farklı birçok interaktif etkinliğe sahne olacak.

5 – 6 – 7 – 8 Şubat tarihleri arasında Bahçeşehir Koleji işbirliğiyle Carousel sahnede kurulan dev laboratuarda çocuklar deneyler yaparak öğrenirken aynı zamanda eğlenceli dakikalar geçirecekler. 5 – 8 Şubat tarihleri arasında 4 – 12 yaş grubu çocuklar için Bahçeşehir Koleji’nin deneyimli eğitmenleri eşliğinde saat 12.00 – 19.00 arasında gerçekleştirilecek farklı içeriklerdeki deneylerle minikler, geleceğin bilim adamları olma yolunda büyük adımlar atacaklar.

Carousel sahnede kurulan dev laboratuarda bilime ve keşfetmeye dair çeşitli deneyler yapacak olan çocukları; “sıcak hava balonu yapalım” deneyinden “rüzgar torbası”na, “arkadaşım yumurta” deneyinden “zıplayan pinpon topları” deneyine kadar daha birçok eğitici ve interaktif etkinlikler bekliyor.

Ayrıca, 31 Ocak – 4 Şubat ve 10 Şubat – 13 Şubat tarihleri arasında Carousel’i ziyaret edecak çocuklar, Parti Dünyası işbirliğiyle Carousel sahnede kurulan atölye sınıflarında hayal güçlerini ve el becerilerini çeşitli atölye çalışmalarıyla geliştirebilecekler.

İletişim: www.carousel.com.tr 

Yayın tarihi: 30.01.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.