Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

FİLM TUTKUNLARI DİSNEY CHANNEL'A!

BEYAZ PERDENİN EN SEVİLEN DİSNEY FİLMLERİ EYLÜL AYINDAN İTİBAREN DİSNEY CHANNEL'DE.

Film tutkunları Disney Channel'a!
30 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Aile boyu eğlencenin adresi Disney Channel, Eylül ayından itibaren Pazartesi ve Cuma akşamları saat 19.45’de tüm film tutkunlarını ekran başına topluyor! Disney Channel’da Pazartesi akşamları, Narnia Günlükleri ve Büyük Hazine gibi macera filmleriyle renklenirken; Cuma akşamları Ratatuy, Rapunzel ve Sevimli Canavarlar gibi birbirinden eğlenceli filmler tüm aileyi bir araya getiriyor.

Beyaz perdenin en sevilen Disney filmleri Eylül ayından itibaren tüm sinemaseverlerle Disney Channel ekranlarında bir araya gelmeye hazırlanıyor. Disney Channel, 2 Eylül’den itibaren her cuma yayınlanacak “Aile Sineması Akşamı”nda kalplere dokunan Disney filmleri ile tüm aileyi; her pazartesi yayınlanacak “Macera Filmleri Akşamı”nda ise tüm film tutkunlarını ekran başına çağırıyor.

2 EYLÜL’DEN İTİBAREN CUMA’LARI AİLE SİNEMASI AKŞAMI

Uyduda her zaman şifresiz yayınlanan; güvenilir ve kaliteli içerikleriyle aile eğlencesinin adresi Disney Channel, yeni yayın döneminde her cuma akşamı saat 19.45’te Disney’in sevilen aile filmlerini ekrana getiriyor.

2 Eylül’den itibaren cuma akşamları “Ratatuy”, “İnanılmaz Aile”, “Rapunzel”, “Sevimli Canavarlar” ve “Prenses ve Kurbağa” tüm aileyi Disney Channel ekranları başına çağırıyor.

“En İyi Animasyon Film” dalında Oscar ödüllü Ratatuy, 2 Eylül’de; “İnanılmaz Aile”nin müthiş maceraları 9 Eylül’de; kararlılığı ve korkusuzluğuyla Disney’in en sevilen prenseslerinden “Rapunzel” 16 Eylül’de; hayalgücünün sınırlarını zorlayan, yaratıcılık harikası hikaye anlatımıyla “Sevimli Canavarlar” 23 Eylül’de; ve mizah, müzik ve duygu dolu bir macerayı ekrana getiren “Prenses ve Kurbağa” ise 30 Eylül’de Disney Channel’da yayınlanacak.

5 EYLÜL’DEN İTİBAREN PAZARTESİ’LERİ MACERA FİLMLERİ AKŞAMI

  

Disney Channel, 5 Eylül’den itibaren pazartesi akşamlarını renklendirecek macera filmleriyle tüm sinemaseverleri ekran başına çağırıyor. Eylül ayı boyunca her pazartesi film tutkunları; heyecanın bir an olsun eksik olmadığı “Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap”, “Bak Şu Köpeğe”, “Komando Dadı” ve “Büyük Hazine” filmlerini izleme fırsatı bulacak.

Mistik bir dünyanın kapılarını aralayan “Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap” 5 Eylül’de; genetik bir mutasyon serumunun etkisine maruz kalınca vücudunda değişimler başlayarak köpeğe dönüşen avukat Dave’in hikayesini anlatan “Bak Şu Köpeğe” 12 Eylül’de; 5 yaramaz çocuğa bakıcılık görevi üstlenen komandoyu konu alan “Komando Dadı”nın ve çocukların ev macerası 19 Eylül’de; hazine peşinde koşan Gates ailesini ekranlara taşıyan Büyük Hazine ise 26 Eylül Pazartesi 19:45’te Disney Channel’da yayınlanacak.

“Aile Sineması Akşamı” her cuma saat 19.45’te uyduda her zaman şifresiz yayınlanan Disney Channel’da çocuklar ve aileleri bekliyor.

“Macera Filmleri Akşamı” her pazartesi saat 19.45’te uyduda her zaman şifresiz yayınlanan Disney Channel’da tüm sinemaseverleri bekliyor.
 

30 PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.
  
UHT süt melek mi şeytan mı?İyi Beslen İyi YaşaDeniz Berksoy

UHT süt melek mi şeytan mı?

UHT yöntemi, sütün içindeki bozulmaya neden olan maddeleri kontrol altına alır.Devamı >
Diş teli hakkında bilinen 10 yanlışAğız ve Diş SağlığıMerih Keçe

Diş teli hakkında bilinen 10 yanlış

Diş teli konuşma bozukluğuna yol açar mı? Dişlerde leke ve çürüğe neden olur mu?Devamı >
Sekste başarısız olma korkusuAşk, Mahremiyet ve CinsellikA. Cem Keçe

Sekste başarısız olma korkusu

Cinsel davranışların hepsi öğrenilmişdir yani her zaman daha iyisi olabilirDevamı >
62'den tavşan yapmanın modası çoktan geçmişDuyduk Duymadık DemeyinSedef Batı

62'den tavşan yapmanın modası çoktan geçmiş

Çocukların resim yapmasını kolaylaştıracak hayvan çizimlerini harflerden yararlanarak siz de çocuğunuzla birlikte kolaylıkla yapabilirsiniz.Devamı >
Duydunuz zilin sesini!Ev KokusuÖzlen Çopuroğlu

Duydunuz zilin sesini!

Okulun ders zili sadece çocuklara değil, onların duygularını, hislerini en derinden hisseden ve dinlemeye çalışan ebeveynlere de çaldı. Devamı >
Neden gülümsemeliyiz?PusulaSerap Duygulu

Neden gülümsemeliyiz?

Gülümsemek bağışıklık sisteminizi güçlendirir ve gülümsemeyenlere göre ortalama 7 yıl daha fazla ömrünüzü uzatabilirsiniz.Devamı >
Sevinçle keder, doğumla ölüm kardeştir gülüm...GülinceGülin Kayalı

Sevinçle keder, doğumla ölüm kardeştir gülüm...

Bayramı, bayram gibi kutladık. Şekersiz, baklavasız. Gerçek bayram sevinçleriyle…Devamı >
  
Sarımsak soymanın en basit yolu bu videoda!

Sarımsak soymanın en basit yolu bu videoda!

Sarımsakları bu yolla kolayca soyabilirsiniz.Devamı >
Çikolatadan kase yapmaya ne dersiniz?

Çikolatadan kase yapmaya ne dersiniz?

İhtiyacınız olan şeyler sadece balon ve erimiş çikolata!Devamı >
Aileniz için harika bir hatıra!

Aileniz için harika bir hatıra!

Ailenizin birleşmiş ellerinin bir kopyasını hatıra olarak saklamaya ne dersiniz?Devamı >