Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

FİLM TUTKUNLARI DİSNEY CHANNEL'A!

Film tutkunları Disney Channel'a!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
01.09.2016 - 14:57 | Son Güncelleme:

Aile boyu eğlencenin adresi Disney Channel, Eylül ayından itibaren Pazartesi ve Cuma akşamları saat 19.45’de tüm film tutkunlarını ekran başına topluyor! Disney Channel’da Pazartesi akşamları, Narnia Günlükleri ve Büyük Hazine gibi macera filmleriyle renklenirken; Cuma akşamları Ratatuy, Rapunzel ve Sevimli Canavarlar gibi birbirinden eğlenceli filmler tüm aileyi bir araya getiriyor.

Beyaz perdenin en sevilen Disney filmleri Eylül ayından itibaren tüm sinemaseverlerle Disney Channel ekranlarında bir araya gelmeye hazırlanıyor. Disney Channel, 2 Eylül’den itibaren her cuma yayınlanacak “Aile Sineması Akşamı”nda kalplere dokunan Disney filmleri ile tüm aileyi; her pazartesi yayınlanacak “Macera Filmleri Akşamı”nda ise tüm film tutkunlarını ekran başına çağırıyor.

2 EYLÜL’DEN İTİBAREN CUMA’LARI AİLE SİNEMASI AKŞAMI

Uyduda her zaman şifresiz yayınlanan; güvenilir ve kaliteli içerikleriyle aile eğlencesinin adresi Disney Channel, yeni yayın döneminde her cuma akşamı saat 19.45’te Disney’in sevilen aile filmlerini ekrana getiriyor.

2 Eylül’den itibaren cuma akşamları “Ratatuy”, “İnanılmaz Aile”, “Rapunzel”, “Sevimli Canavarlar” ve “Prenses ve Kurbağa” tüm aileyi Disney Channel ekranları başına çağırıyor.

“En İyi Animasyon Film” dalında Oscar ödüllü Ratatuy, 2 Eylül’de; “İnanılmaz Aile”nin müthiş maceraları 9 Eylül’de; kararlılığı ve korkusuzluğuyla Disney’in en sevilen prenseslerinden “Rapunzel” 16 Eylül’de; hayalgücünün sınırlarını zorlayan, yaratıcılık harikası hikaye anlatımıyla “Sevimli Canavarlar” 23 Eylül’de; ve mizah, müzik ve duygu dolu bir macerayı ekrana getiren “Prenses ve Kurbağa” ise 30 Eylül’de Disney Channel’da yayınlanacak.

5 EYLÜL’DEN İTİBAREN PAZARTESİ’LERİ MACERA FİLMLERİ AKŞAMI

  

Disney Channel, 5 Eylül’den itibaren pazartesi akşamlarını renklendirecek macera filmleriyle tüm sinemaseverleri ekran başına çağırıyor. Eylül ayı boyunca her pazartesi film tutkunları; heyecanın bir an olsun eksik olmadığı “Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap”, “Bak Şu Köpeğe”, “Komando Dadı” ve “Büyük Hazine” filmlerini izleme fırsatı bulacak.

Mistik bir dünyanın kapılarını aralayan “Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap” 5 Eylül’de; genetik bir mutasyon serumunun etkisine maruz kalınca vücudunda değişimler başlayarak köpeğe dönüşen avukat Dave’in hikayesini anlatan “Bak Şu Köpeğe” 12 Eylül’de; 5 yaramaz çocuğa bakıcılık görevi üstlenen komandoyu konu alan “Komando Dadı”nın ve çocukların ev macerası 19 Eylül’de; hazine peşinde koşan Gates ailesini ekranlara taşıyan Büyük Hazine ise 26 Eylül Pazartesi 19:45’te Disney Channel’da yayınlanacak.

“Aile Sineması Akşamı” her cuma saat 19.45’te uyduda her zaman şifresiz yayınlanan Disney Channel’da çocuklar ve aileleri bekliyor.

“Macera Filmleri Akşamı” her pazartesi saat 19.45’te uyduda her zaman şifresiz yayınlanan Disney Channel’da tüm sinemaseverleri bekliyor.
 

Yayın tarihi: 01.09.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.