Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ENGELLİ ÇOCUKLAR TOPAÇLARA HAYAT VERECEK

Engelli Çocuklar Topaçlara Hayat Verecek
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
01.12.2010 - 10:01 | Son Güncelleme:

212 İstanbul Power Outlet'den, Dünya Özürlüler Günü’nde sürpriz!

212 İstanbul Power Outlet, 3 Aralık Dünya Özürlüler Günü’nde farklı bir etkinliğe imza atıyor. 212 İstanbul Power Outlet, engelli çocukların katılımıyla nostaljik oyuncaklar arasında yer alan topaçların kullanılacağı eğlenceli bir şenlik düzenliyor.

3 Aralık 2010 tarihinde gerçekleştirilecek Topaç Şenliği ile birçok çocuk, geçmişin en popüler oyuncağı olan topaçlarla tanışacak ve bu keyifli deneyim çocukların olduğu kadar büyüklerin de hafızalarında yeniden canlanacak.

AREM (Avrupa Rehabilitasyon Merkezi) iş birliği ile engelli çocukların katılımıyla gerçekleştirilecek şenlikte doğal ve sağlıklı bir malzeme olan ahşaptan yapılan topaçlar önce minik ellerde boyanacak ve çocukların kendi tasarımları olan onlarca topaç, engelleri hiçe sayan çocuklar tarafından döndürülecek. Şenlikte ayrıca yetişkinlerin de katılabileceği boyama ve topaç çevirme aktiviteleri düzenlenecek.
 

Yayın tarihi: 01.12.2010
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.