Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

EN GÜZEL RESİMLER BURADA

En Güzel Resimler Burada
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
19.05.2011 - 11:00 | Son Güncelleme:

Çocukların yaptığı en güzel 20 resim!

‘’Çocuklar Enerjisini Topluyor’’ resim yarışmasının sana sergisi açıldı! Profilonun, çocuklarda enerji tasarrufu bilinci oluşturmak için düzenlediği resim yarışması sonuçlandı ve böylece sanal sergi açılmış oldu.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin, Türkiye’de enerji tasarrufu bilincinin geliştirilmesi için sürdürdüğü “Türkiye Enerjisini Topluyor” projesinin kapsamında düzenlediği ve çocuklar arasında enerji tasarrufu bilincinin yerleşmesine katkıda bulunmayı hedefleyen “Çocuklar Enerjisini Topluyor” konulu online resim yarışması sonuçlandı.

Profilo’nun 23 Nisan nedeniyle düzenlediği yarışmada birinciliği Mert Kaan Arslan, ikinciliği Buse Kuşçu, üçüncülüğü ise Kaan Büyükerdem kazandı. İlk üçe girenler sürpriz hediyeler kazanırken, ilk 100’e girenler hediye olarak yaptıkları resimlerin yap-bozunu kazandılar. 23 Nisan nedeniyle düzenlenen yarışmaya katılan çocuklar enerji tasarrufu konulu resimleri www.cocuklarenerjisinitopluyor.com adresindeki “online çizim aracı”nı kullanarak yaptılar. Hem halk hem de jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda seçilen ilk 20 resim bu sitede veya www.turkiyeenerjisinitopluyor.com adresinde sanal sergide ziyaret edilebiliyor. Çocukların yaratıcılığını rahatlıkla gözlemleyebileceğiniz bu güzel sergiyi kaçırmayın!

Yayın tarihi: 19.05.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.