Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DÜNYA TİYATROLAR GÜNÜ’NE ÖZEL ETKİNLİK!

Dünya Tiyatrolar Günü’ne özel etkinlik!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
24.03.2015 - 12:40 | Son Güncelleme:

Zorlu Çocuk Tiyatrosu, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü etkinlikleri kapsamında, Post-modern müzikal “Kibritçi Kız” ile izleyiciyle buluşuyor.

Zorlu Çocuk Tiyatrosu, sahne sanatlarının paylaşımı artıran, eğitici ve kültürel gelişime katkı sağlayıcı özelliklerinin, çeşitli etkinliklerle bir kez daha hatırlandığı ve vurgulandığı 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü çerçevesinde, 28 Mart Cumartesi ve 29 Mart Pazar günlerinde Kibritçi Kız Müzikali ile çocuklarla bir araya geliyor. İki sezondur büyük ilgiyle takip edilen Kibritçi Kız Müzikali, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde 28 ve 29 Mart tarihlerinde saat 12.00’de, her zaman olduğu gibi ücretsiz olarak sahnede olacak.

Zorlu Çocuk Tiyatrosu’nun sahnelediği “Kibritçi Kız Müzikali”, tiyatro oyun yazarı ve Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü Başkanı Prof. Dr. Hasan Erkek tarafından, Hans Christian Andersen’in ünlü masalından yola çıkarak hazırlandı. Hasan Erkek’in aynı zamanda yönetmenliğini de üstlendiği oyun 5 yaş ve üzeri izleyicilere sesleniyor.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sahnelenecek olan Kibritçi Kız Müzikali’nin biletleri, Zorlu Performans Sanatları Merkezi gişelerinden temin edilebilir.

Yayın tarihi: 24.03.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.