Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

“DİSNEY LİVE!–MİCKEY'NİN MÜZİK FESTİVALİ”

“Disney Live!–Mickey'nin Müzik Festivali”
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
31.01.2011 - 00:40 | Son Güncelleme:
REKLAMDIR

Mickey ve arkadaşlarının sunduğu show muhteşem müzik ve danslarıyla büyülüyor.

26 Ocak’ta perdelerini açan birbirinden ünlü yıldızlarla dolu “Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali”nde; Oyuncak Hikayesi kahramanları Buzz, Woody ve Jessie, Küçük Denizkızı Ariel, dostu Sebastian ve kötü kalpli cadı Ursula, Alaaddin, Cin ve Yasemin, Mickey Mouse, Minnie Mouse, Donald ve Goofy ile aynı sahnede bir araya geliyor.

Mickey ve arkadaşlarının sunduğu show’da, sevilen filmlerin karakterleri özel müzikler eşliğinde rengarenk, kıpır kıpır danslarla izleyenleri büyülüyor. Alaaddin, Küçük Denizkızı ve Disney/Pixar’dan Oyuncak Hikayesi sahnede canlanırken filmlerin müziklerinin yepyeni versiyonları ve popüler şarkılar gösteriye hareket katıyor. Alaaddin’de uçan halı, Küçük Deniz Kızı’nda denizkızlarının yaptığı egzotik dans ve denizaltının fosforlu balıkları, Oyuncak Hikayesi’nin tüm salona saçılan gezegenleri ve müthiş dansları her yaştan seyirciyi katılıma davet ediyor.

İstanbul Çocuk Tiyatrosu tarafından, Türkiye’de benimsediği yaklaşımla kendini aile ve çocuğa yakın konumlandıran sigorta şirketi ERGO ve Türk Telekom’un çocuklar için geliştirdiği TTÇocuk portalının desteği ile Türkiye’ye getirilen Disney Live! Mickey’in Müzik Festivali, 6 Şubat tarihine kadar toplam 23 gösteri ile çocukların ve ailelerin yarıyıl tatiline renk katacak. Gösterinin biletleri Biletix’te satışa sunulmaya devam ediyor.

Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali’nde seyirciler, hem günümüzün sevilen şarkılarını, hem de Disney’in en büyük hitlerinin rock, pop, reggae, hip hop, caz ve country tarzı remix’lerini dinleyecek, hem de muhteşem bir koreografiye dansla eşlik edecek.

Işıltılı kostümler, yüksek enerjili dans figürleri, ultramodern şarkılar ve tüm zamanların en büyük yıldızlarını aynı gösteride buluşturan Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali’ne katılmak için biletinizi almayı unutmayın. Biletler Biletix’te!!!

Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali’nin Konusu:

Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali, sahne arkasındaki telaşı gösteren son derece eğlenceli bir video ile başlıyor. Arka plandaki curcuna sahneye taşarken, herkes Mickey’nin gösterişli girişi ile eğlenmeye başlıyor.

Seyirciler çok geçmeden Alaaddin, Yasemin ve Cin’le hip-hop ritimleri, baş döndüren akrobasi hareketleri, uçan halılar ve sihirli değişimlerle dolu bir dünyaya ortak oluyor. Gösteri boyunca Denizin altında Ariel ve Sebastian ile buluşup reggae ritmine kapılan, Woodie, Buzz ve Jessie’den rodeo tarzı boogie yapmayı öğreniyor.

www.istanbulcocuktiyatrosu.com

İndirimli toplu satış için 212 219 83 19

Yayın tarihi: 31.01.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

Çok güzel bir gösteri tavsiye ederim