Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇOCUKLARINIZ İÇİN TENİS EĞİTİMİ

Çocuklarınız için Tenis Eğitimi
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
17.02.2011 - 09:48 | Son Güncelleme:

Club İstanbul@Enka Uluslararası Tenis Akademisi, yetenekli minik raketlerini arıyor.

Garanti Koza ve Enka tarafından Türk tenisine destek olmak için kurulan ve uluslararası standartlarda eğitim veren Club İstanbul@Enka Uluslararası Tenis Akademisi, Türkiye’yi dünya tenisinin parlayan yıldızı yapmayı amaçlıyor ve bu nedenle yetenekli minik raketleri tespit ederek altyapısında yetiştirmek üzere elemeler düzenliyor.

Club İstanbul@Enka Uluslararası Tenis Akademisi, 19 Şubat’ta altı, yedi, sekiz, dokuz, on yaş grubu çocuklar için altyapı seçmeleri gerçekleştirecek. Club İstanbul@Enka Uluslararası Tenis Akademisi İstinye Sadi Gülçelik Tesisleri’nde ikincisi gerçekleştirilecek elemelerde minikler, profesyonel eğitmenlerin kontrolünde gerçekleşecek fiziksel ve mental becerilerini ölçen testlerden geçecekler.

Elemeleri geçen minikler hem Club İstanbul@Enka Uluslararası Tenis Akademisi’ne kayıt yaptırabilecekler hem de dünya tenisinin en önemli ekollerinden biri olan Avustralya ekolünün deneyimli antrenörleri tarafından eğitilecekler.

Detaylı Bilgi için:

Telefon: 212-276 50 84 (134)

www.clubistanbul.com.tr 

Yayın tarihi: 17.02.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.