Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇOCUKLARIN ETKİNLİK BİLETİ: ''KİDİ''

Çocukların etkinlik bileti: ''Kidi''
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
14.01.2015 - 17:00 | Son Güncelleme:

Ailelerin çocukları ile birlikte katılabilecekleri birbirinden eğitici ve eğlenceli aktiviteler bu platformun altında.

2015 itibari ile hayata geçen platform “kidi.com.tr” bünyesinde aileler, çocuklarının yaş gruplarına uygun etkinlikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Çocuğunun gelişimine önem veren ebeveynler aynı zamanda birlikte geçirilecek zamana da değer vermektedirler. Sadece çocukların katılabileceği etkinlikler değil aynı zamanda ailelerin çocukları ile birlikte katılabilecekleri etkinliklere de yer verilmektedir. Birlikte geçirilen “nitelikli zaman” çocuğun gelişimine bireysel aktivitelerden daha fazla değer katmakta ve aile olma kavramını yüceltmektedir.

Kullanıcılar, çocuklarının doğum tarihini belirten bir mesaj ile ücretsiz kayıt yaptırmakta ve yaş gruplarına göre düzenlenen etkinlikler hakkında periyodik olarak bilgilendirilmektedirler. Bu özelliği ile “kidi.com.tr”; zamanı kıymetli olan ebeveynleri, kalabalıklar arasında kendilerine uygun etkinlikler aramak zorunda bırakmamaktadır.

“kidi.com.tr” web sitesini benzerlerinden ayıran en önemli özellik ise etkinliklere ait rezervasyon ve bilet satışı hizmetinin de aynı platform üzerinden verilecek olmasıdır.

Yayın tarihi: 14.01.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.