Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇOCUKLARA YENİ YILDA KOCAMAN BİR ŞEHİR HEDİYE EDİN!

Çocuklara yeni yılda kocaman bir şehir hediye edin!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
15.12.2014 - 17:10 | Son Güncelleme:

Çocuklar KidzMondo’da hem eğleniyor hem de öğreniyor!

Çocuklara yeni yılda kocaman bir şehir hediye etmek ister misiniz? Cevabınız evetse Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo’nun özel yılbaşı paketleri sizi bekliyor! Üstelik kocaman indirimlerle!

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo, yeni yıla özel çok avantajlı yılbaşı paketleri hazırladı. Büyük fiyat avantajıyla sunulan KidzMondo yılbaşı paketleri ‘Büyük Paket’ ve ‘Küçük Paket’ olarak iki farklı konseptle satışa çıktı.

Büyük Paket seçeneğinde 2 çocuk ve 1 yetişkin giriş biletleri, 2’şer adet KidzMondo rozeti ve fotoğraf çerçevesi yer alıyor. 

Küçük Paket seçeneği ise 1 çocuk giriş bileti, 1’er adet KidzMondo rozeti ve çerçevesinden oluşuyor. 

KidzMondo özel yılbaşı paketlerini KidzMondo gişelerinden satın alabilirsiniz. Yılbaşı paketlerindeki giriş biletleri 1 Ocak 2015 tarihi itibarıyla istenilen zamanda kullanılabilir.

KidzMondo Hakkında

Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo’da çocuklar hem eğleniyor hem öğreniyor. 40’tan fazla meslek ünitesinin yer aldığı KidzMondo’da çocuklar itfaiyeciden doktora, inşaat ustasından moda tasarımcısına kadar akla gelen her mesleği deneyimleme fırsatı buluyor. Çocuklar bu şehirde meslekleri keşfediyor, gerçek yaşam döngüsünü kavrıyor.

Çocuklara yeni yılda kocaman bir şehir hediye edin!

Çocuklara yeni yılda kocaman bir şehir hediye edin!

Yayın tarihi: 15.12.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.