Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇOCUKLARA SANATSAL ETKİNLİKLER

Çocuklara Sanatsal Etkinlikler
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
23.01.2011 - 12:00 | Son Güncelleme:

Yarıyıl tatilinde 5-8 ve 9-12 yaş gurubu çocuklar için sanat atölyesi.

Yarıyıl tatilinde 5-8 ve 9-12 yaş gurubu çocuklar için hazırlanmış sanat atölyesinde yok yok. 28 Ocak-14 Şubat 2011 tarihleri arasında çocukların gizli yetenekleri ortaya çıkacak.

Elvan Kolçak Öksüm’ün, akademik kariyeri ve öğretmen kimliği ile çocukların yeteneklerini geliştirmek, yaratıcılıklarını keşfetmeleri için hazırladığı program içinde; resim teknikleri, mozaik, ebru, batik, kumaş boyama, seramik, rölyef ve papier mache yer alıyor.

Söz konusu programlarda çocukların dikkatle bir konuya odaklanmaları, bu sayede dikkat sürelerinin uzatılması hedefleniyor.
Sömestire yönelik hazırlanmış sanat atölyeleri sonrası çocukların bu kısa süre içinde kazandıkları yetenekleri ile kendilerine daha fazla güven duymaları ve kazanımlarını günlük hayatlarında uygulayabilmeleri amaçlanıyor.

Ayrıca bu dönemde oluşturulan eserler, sene içinde yapılacak Atölye Elvan sergilerinde, çeşitli sergi merkezlerinde sergilenecek.

www.atolyeelvan.com
 

Yayın tarihi: 23.01.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.