Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇOCUKLAR “PİJAMALIK” TASARLIYOR!

Çocuklar “Pijamalık” Tasarlıyor!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
19.11.2010 - 15:00 | Son Güncelleme:

Atölyeye katılmak isteyen çocuklar, gelirken pijamalarını getirmeyi unutmasın!

Rahmi M. Koç Müzesi’ndeki Fenerbahçe Vapuru’nda 20 Kasım Cumartesi günü Faber-Castell sponsorluğunda gerçekleşecek olan “Çubuklu Pijamalığım” tasarım atölyesinde çocuklar, pijamalık tasarlayarak yaratıcılıklarını geliştiriyor ve pijamalarını sıcacık kollara emanet ediyor. 

Çocuklara müzelerin kültürel değerini benimsetmek amacıyla birçok atölye çalışmasına katkı veren Faber-Castell, 2010 yılında da Rahmi M. Koç Müzesi, Fenerbahçe Vapuru’nda yapılacak Hafta Sonu Atölye çalışmalarına destek olmayı sürdürüyor.

20 Kasım Cumartesi günü 13.00 - 15.00 saatleri arasında 4 - 6 yaş arası çocuklara yönelik düzenlenecek “Çubuklu Pijamalığım” tasarım atölyesinde çocuklar, odalarına yerleştirmek amacıyla sevimli pijamalıklar tasarlıyor! Atölye, Rahmi M. Koç Müzesi Eğitim Birimi’nin uzman eğitimcileri öncülüğünde düzenleniyor.

“Çubuklu Pijamalığım” atölyesine katılmak için 0212 369 66 00 numaralı telefonları arayarak rezervasyon yaptırılması gerekmektedir. Katılım 12 kişi ile sınırlıdır.

Yayın tarihi: 19.11.2010
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

Süpermiş benim bile katılasım gelidi vallahi ama yaşım tutmuyor. Kuzenlerimi götüreyim bari...

19.11.2010 15:12:52 Öykü Yiğit