Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇOCUK SİNEMASI ŞENLİĞİ

Çocuk Sineması Şenliği
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
16.04.2011 - 17:00 | Son Güncelleme:

Ülker'den çocuklara sürpriz!

Ülker’in, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı onuruna düzenlediği Ülker Çocuk Sinema Şenliği 24 Nisan 2011 Pazar günü gerçekleşecek. Bu yıl çocuklar, Alpha ve Omega’nın maceralarını Ülker ile birlikte sayesinde ücretsiz izleyebilecek.

Türkiye’de ilk defa Ülker Çocuk Sinema Şenliği’nde gösterilecek Alpha ve Omega, 55 ildeki 156 sinema salonunda minik izleyicileriyle buluşacak.

Seslendirmelerini Justin Long, Hayden Panettiere, Dennis Hopper, Danny Glover ve Christina Ricci’nin yaptığı Alpha ve Omega filmi Türkiye’de ilk defa Ülker Çocuk Sinema Şenliği’nde gösterime girecek. Minik sinemaseverler, gösterim tarihinden 10 gün önce sinema salonları ve gösterim yapılacak illerle ilgili www.ulker.com.tr adresinden bilgi alabilecek.

Duygusal olduğu kadar komik öğelerle de zenginleştirilen Alpha ve Omega, “aile” ve “engelleri aşma” gibi iki güçlü tema üzerine kurulu. Bir animasyon film için fazla sofistike olsa da prodüksiyon ekibi komedi ile bunu çocukların zevkle izleyeceği, izlerken de örnek alabilecekleri bir filme dönüştürmeyi başarmış.

Gösterim Yapılacak 55 İlin Listesi

Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Batman, Bolu, Bursa, Çanakkele, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Hakkari, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Kırşehir, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Mardin, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Yalova, Zonguldak ve Kıbrıs.

Sinema Şenliğinden Yararlanmak İsteyen Minikler için

• Şenlikten tüm çocukların eşit şekilde yararlanabilmesi için ön rezervasyon alınmayacak.

• Sinema çıkışlarında her yıl olduğu gibi bu yıl da, çocuklara içinde çeşitli Ülker ürünleri hediye edilecek. 

Yayın tarihi: 16.04.2011
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.