Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇOCUĞUNUZ YAZ OKULUNDA SIKILMADAN İNGİLİZCE ÖĞRENSİN!

Çocuğunuz yaz okulunda sıkılmadan İngilizce öğrensin!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
22.06.2015 - 12:15 | Son Güncelleme:

Heren Doron’da şarkılar, sanat aktiviteleri gibi yöntemlerle çocuğunuz sıkılmadan hem İngilizce öğreniyor hem de genel kültürünü genişletiyor!

Helen Doron alışılmış yaz okullarından çok farklı, her türlü etkinliği içinde barındıran bir program uyguluyor.

Yaz okulunun sabah dilimi tamamen İngilizce olup, konusunda çok etkin HD İngilizce öğretmenleri tarafından verilen programları içeriyor. Helen Doron İngilizce programları, şarkılar, aktiviteler, drama , sanat aktiviteleri içeriyor ve çocuklar farkına varmadan, doğal yöntemlerle ingilizce ediniyorlar. Öğrencilerin, ingilizce kelime hazinesi, konuşma pratiği, özgüveni gelişirken, günlük konuşma kalıplarını, genel kültürlerini ve yaratıcılıklarını artırarak öğreniyorlar. 

Sadece İngilizce öğrenmekle kalmıyorlar

İngilizce öğretmenleri eşliğinde pilates ve yoga yapıyor, Multi music programı ile farklı dillerde şarkılar söylüyorlar.

Öğleden sonra diliminde her gün farklı bir atölye çalışması ve spor etkinlikleri mevcut. Bilim Atölyesi'nde , öğrencilere bilimi tanıtan, ilgi çekici, merak ve heyecan uyandıran, bilimi yaşayarak öğrenmelerini sağlayan, çocuk gelişimine uygun gösteriler ve deneyler yapılıyor. Mutfak Atölyesi'nde, mutfağa girerek lezzetli ve sağlıklı atıştırmalıklar hazırlıyorlar. Bahçecilik Atölyesi'nde, meyve ağaçlarını tanıyor, serada bitkileri inceliyor, ekim alanlarımızda çalışmalar yapıyorlar. Sanat Atölyesi'nde yaratıcılıklarını geliştiren sanat çalışmaları ve ürünler ortaya çıkarıyorlar.

İkindi kahvaltısının ardından, Spor ve Oyun Atölyeleri başlıyor. Hareket eğitimi öğretmeni önderliğinde spor çalışmaları yapılıyor, mantık oyunları ve grup oyunları ile güzel vakit geçiriyorlar.

Yaz okulu programı tatil programlarınıza uyması açısından, 15 günlük dilimler halinde seçilebiliyor. İsterseniz sadece sabah dilimindeki İngilizce programına , isterseniz tam gün programına katılabilirsiniz.

Yayın tarihi: 22.06.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.