Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇIKARTMALI SPOR KİTABIM

Çıkartmalı Spor Kitabım
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
24.05.2011 - 09:40 | Son Güncelleme:

Çocuklar yaratıcılıklarını geliştirecek.

Çocukların el becerilerini geliştiren ve spor dalları hakkında bilgi almasını sağlayan “Çıkartmalı Spor Kitabım”, İş Bankası Kültür Yayınları’ndan çıktı.

İş Bankası Kültür Yayınları’nın çıkartmalı kitap serisinin yeni kitabı, Çıkartmalı Spor Kitabım raflardaki yerini aldı. Kate Davies’in kaleme aldığı kitabın tasarımını Lisa Vernall yaptı. Kitap, çocukların psikolojik davranış ve eğitimsel gelişimleri ile el becerilerinin gelişmesine yardımcı oluyor.

Uzman psikologlar denetiminde, çocukların zihinsel süreçleri ve düşünsel becerilerinin gelişimi dikkate alınarak hazırlanan Çıkartmalı Spor Kitabı’nda üç yaş ve üzeri çocukların rahatlıkla yapabileceği 250’nin üzerinde çıkartma bulunuyor. Minik okurlar bu rengârenk ve eğlenceli çıkartmalarla yaratıcılıklarını geliştiriyor, eğlenerek öğreniyorlar.

Kitapta yer alan her bir bölümde minikler, değişik spor dallarına ait çıkartmalar sayesinde futbol’dan buz hokeyine kadar bir çok spor dalına aşinalık kazanıyor.

www.iskultur.com.tr

Yayın tarihi: 24.05.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.