Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CAPİTOL'DEN MUTLULUK ÇAĞRISI!

Capitol'den mutluluk çağrısı!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
24.12.2015 - 11:30 | Son Güncelleme:

Capitol Alışveriş Merkezi, oyuncakların keyifli dünyasına çağrı yaparken kendi oyuncaklarınızı da tasarlayabilin diye çocukluk yıllarınıza yolculuk yaşatacak kocaman bir oyuncak fabrikası kurdu!

Capitol Alışveriş Merkezi, dünya tarihinde kült olmuş yüzlerce oyuncağı yeni yıl dekoruna taşıdı. Yeni yılı, Oyuncak Fabrikası dekoru ile karşılayan Capitol, tüm ziyaretçilerini “mutluluğa” davet ediyor.

CAPITOL OYUNCAK FABRİKASI HAYAL HAREKATI BAŞLATIYOR!

capitol

Dev formlarda kurşun askerler, masal karakterleri ve birçok oyuncak, rengarenk tasarımlarıyla yeni yılı karşılıyorlar. Alışveriş merkezinin dışından başlayarak yeni yılı bekleyen 3 metrelik kurşun askerler tüm caddeye gülümsüyor. Alışveriş merkezinin içinde ise masal karakterleri ve birbirinden sevimli oyuncaklar ile Capitol tüm misafirlerinin çocukluğuna özel bir yolculuk düzenliyor. Yeni yıl öncesinde; hayalleri, mutlulukları, oyun ve eğlenceyi, alışveriş keyfini bir arada buluşturan Capitol, bu renkli dünyayı ziyaretçileriyle buluşturuyor.

SENİN FABRİKAN, SENİN OYUNCAĞIN!

Oyuncak Fabrikası etkinlik alanında kurulan Oyuncak Yapımı Atölyesinde minik katılımcılar oyuncağın tarihini, yapım aşamalarını öğrenerek kendi oyuncaklarını tasarlıyorlar. Aynı zamanda oyuncak tarihine zamanda yolculuk yaparak, oyuncaklarla interaktif bir şekilde buluşuyorlar. Etkinlik sonunda ise oyuncak ustası sertifikasına sahip oluyorlar.  

Yayın tarihi: 24.12.2015
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.