Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CAPACİTY YARIYIL TATİLİNDE EĞLENDİRİRKEN ÖĞRETECEK!

Capacity yarıyıl tatilinde eğlendirirken öğretecek!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
14.01.2016 - 16:18 | Son Güncelleme:

Yarıyıl tatiline özel etkinlikleriyle tatil boyunca çocuklara eğlence sunmayı amaçlayan Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 23 Ocak – 7 Şubat 2016 tarihleri arasında çocukların kalbine taht kuracak…

Bakırköy’ün gözde alışveriş ve yaşam merkezi Capacity, yarıyıl tatili boyunca düzenleyeceği atölye çalışmaları ile çocuklara hem eğitici hem de keyifli bir tatil sunarken, bu yönüyle ailelerin de taktirini kazanıyor. 23 Ocak’ta başlayıp 7 Şubat’a kadar sürecek tüm atölye çalışmalarında, çocuklar arkadaşlarıyla birlikte sosyalleşerek unutulmaz anlar yaşayacaklar. Çocuklar, Kukla Yapım Atölyesi ile başlayarak, Top Keklerle Pasta Yapımı Atölyesi ile son bulacak etkinliklerde el becerileri ile yeteneklerini, zihinsel aktivitelerle de zekalarını geliştirme fırsatı bulacaklar. Özel eğitmenlerin gözetiminde yapılan tüm etkinliklerde, Capacity’nin turuncu çalışma önlüklerini giyen minikler, kendilerine adeta “Büyümüş de küçülmüş’’ dedirtecekler.

ÇOCUKLAR 16 GÜN BOYUNCA EĞLENCEDEN EĞLENCEYE KOŞACAK!

Tatilin keyfini Capacity’de doyasıya çıkaran minikler, her güne özel olarak planlanan birden çok etkinliğe katılabilecekler. Çocuklar, 16 gün sürecek tüm etkinliklerde kimi zaman Seramik Boyama Atölyesi ile seramik heykelciklere can verecek, yumurta kartonlarından rengarenk horozlar yapacak, Top Keklerle Pasta Yapımı Atölyesinde, aşçı şapkaları takarak minicik top keklerle dev pasta inşaa edecek kimi zaman da kendi oyun hamurlarını yaparak geleceğe dair unutulmaz anılar biriktirecekler. Ebru boyama etkinliğiyle yeteneklerini ortaya koyarken, ahşap boyama atölyesiyle ahşaplara can verecekler. 

Ayrıntılı Bilgi İçin: 0 (533) 472 21 70

 

Yayın tarihi: 14.01.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.