Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

“CANIM KARDEŞİM” ÇOCUKLARLA BULUŞUYOR

“Canım Kardeşim” çocuklarla buluşuyor
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
05.11.2014 - 16:20 | Son Güncelleme:

Bu müzikli gösteri 8 Kasım'da Trump Tower Kültür Merkezi'nde!

TRT Çocuk kanalında reyting rekortmeni olan “Canım Kardeşim” adlı çizgi dizi müzikli bir gösteriyle çocuklarla buluşuyor...

TRT Çocuk kanalında yıllardır çocukların sevgilisi olan iki kardeş Müge ve Mine, yanlarına sevimli kedileri Mıncır’ı da alarak dünyayı dolaşıyor.

8 Kasım'da Trump Tower Kültür Merkezi'nde çocuklarla buluşacak gösteri; çevre duyarlılığı, farklı olanı anlamaya çalışmak, empati, kardeşlik, dayanışma gibi evrensel temaları eğlendirici bir dille ve coşkulu müziklerle sahneye taşıyor.

Çocukların sevdikleri kahramanları sahnede görebilecekleri, onlarla birlikte heyecanlı bir yolculuğa çıkacakları gösteri kıpır kıpır danslarıyla tüm çocukları eğlenceye davet ediyor.

Yer: Trump Tower Kültür Merkezi

Tarih-saat: 8 Kasım 12.00

Canım Kardeşim Çocuk Müzikali

Yayın tarihi: 05.11.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

Gerçekten yazık oyunu bostancı gösteri merkezinde izledim verdiğim paraya yazıklar olsun dedirten bir etkinlik sadece isim var diye dekorsuz saçma sapan maskotların danslarının bile anlaşılmadığı bilinçsizce ve özen gösterilmeden amatör bir çalışma ile hazırlanmış bir oyun. Hürriyetaile bize böyle basit bir etkinliği önerdiği için kınıyorum.

06.11.2014 02:35:13 ayşe tülay